Kuru Buz Nereden Alınır ?

Enes/TR

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Bizim okulumuzda bir deney yapacağız ama Trabzonda oturduğum için hiçbir yerde kuru buz satan yer bulamadım. Bu yüzden internet üzerinden almak istiyorum fakat düzgün bir site bulamadım. Teknoloj sitesi için alakasız bir soru ama yardımcı olursanız sevinirim.

Bizim deneyimizde süblimleşmenin (buharlaşma) hangi sıcaklıklarda olduğunu gözlemlicektik. Bazı internet sitelerine baktım haricen satılıyor yani diyelim o siteden bir donmuş yiyecek aldığın zaman ayriyetten satın alabiliyosun. Direk satan yer yok.

Merhaba arkadaşlar,

Bizim okulumuzda bir deney yapacağız ama Trabzonda oturduğum için hiçbir yerde kuru buz satan yer bulamadım. Bu yüzden internet üzerinden almak istiyorum fakat düzgün bir site bulamadım. Teknoloj sitesi için alakasız bir soru ama yardımcı olursanız sevinirim.

Trabzonda elbet mado yada benzeri bir yer vardır. Gidip dükkan müdürüne sorun anlatın derdinizi yardımcı olurlar

Ben Trabzondaki Mado gibi yerlere sordum. Ama şu an ellerinde bulunmadığını söylediler. Tabi ki biraz daha araştırma yaptım ve Algida'nın soğuk hava depolarında olduğunu öğrendim. Ama şu an sınavlardan dolayı fazla zaman bulamıyorum dışarı çıkmak için. Bu yüzden internetten alınacak bir site var mı diye sordum. Yani bilinen bir site var mıdır ? @Recep Baltaş @MF

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı