Kurulu Olmadığı Halde Bilgisayar Açılırken Firefox Açılması

775 pin

Kilopat
Daha fazla  
Adsız.png

Arkadaşlar bilgisayarım açılırken kurulu olmadığı halde Firefox açılıyor ve şu program nedir?

Firefox bir internet tarayıcısıdır.
Sırf cevap vermek için cevap vermişsiniz, mükemmel.
Eki Görüntüle 547500

Arkadaşlar bilgisayarım açılırken kurulu olmadığı halde Firefox açılıyor ve şu program nedir?
Görev yöneticisinden svchost gibi görevlerin yanında System değilde bilgisayar adı yazıyorsa, büyük ihtimal virüstür, Kaspersky AV ile tarama yapın ve Avast kullanmayın, Avast çok kalitesiz bir AV.

Sırf cevap vermek için cevap vermişsiniz, mükemmel.

Görev yöneticisinden svchost gibi görevlerin yanında System değilde bilgisayar adı yazıyorsa, büyük ihtimal virüstür, Kaspersky AV ile tarama yapın ve Avast kullanmayın, Avast çok kalitesiz bir AV.
Avast Free'nin Zeus sildiğine tanıklık ettim. O kadarda kötü değil. Ama yazdıklarınız doğru :)

Avast Free'nin Zeus sildiğine tanıklık ettim. O kadarda kötü değil. Ama yazdıklarınız doğru :)
Avast'a karşı nedense önyargım 2 GB DDR2 Samsung laptopumdan dolayı başladı, o zamanlar korsan kullanmam üst seviye olduğu için bedava AV olarak Avast indirdim, tabi 2 GB DDR2 RAM ile pek verimli olmadı Avast deneyimim :).

Avast'a karşı nedense önyargım 2 GB DDR2 Samsung laptopumdan dolayı başladı, o zamanlar korsan kullanmam, üst seviye olduğu için bedava AV olarak Avast indirdim, tabi 2 GB DDR2 RAM ile pek verimli olmadı Avast deneyimim :).
Bende 2010 yılında DDR2 2GB RAM'li Compaq laptop'da silmiştim. Ama o yıllarda Compaq, HP'ye satılana kadar piyasada çok iyiydi :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı