Kurulum USB'den başlatıyorum fakat kurulum ekranı gelmiyor

Hocam ISO indirip geldim biraz beklettim sizi de.

Ayarlar doğru ise yazdırıyorum
Evet hocam yazdırabilirsiniz. Herhangi bir sorun çıkmadıysa çözüldü olarak işaretleyebilirsiniz ☺️
64 GB'lık flash belleklerde ISO yazdırırken problem oluyor. Windows Yüklemesi seçeneğinin çıkmaması gibi, ISO'nun yazdırılamaması gibi, yazdırdıktan sonra çalışmaması gibi. En kötü CMD'den bootable disk yapacaksın kendin.

İlle de Rufus diyorsan:
Maksimum 32 GB kullanın.

Evet hocam yazdırabilirsiniz. Herhangi bir sorun çıkmadıysa çözüldü olarak işaretleyebilirsiniz ☺️

64 GB'lık flash belleklerde ISO yazdırırken problem oluyor. Windows yüklemesi seçeneğinin çıkmaması gibi, ISO'nun yazdırılamaması gibi, yazdırdıktan sonra çalışmaması gibi.

Maksimum 32 GB kullanın.

64 GB'lık flash belleklerde ISO yazdırırken problem oluyor. Windows yüklemesi seçeneğinin çıkmaması gibi, ISO'nun yazdırılamaması gibi, yazdırdıktan sonra çalışmaması gibi. En kötü CMD'den bootable disk yapacaksın kendin.

İlle de Rufus diyorsan:
Maksimum 32 GB kullanın.

8 GB belleğe yazdırıyorum şu an.

Hocam olmadı
Video daki gibi oluyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neyse yarın bakarım ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı