Kurulumu yapılmış TV iade yapılabilir mi?

Kastanbolu

Kilopat
Merhaba, vatandan web üzerinden mağazadan teslim al seçeneği ile TV satın aldım.
Lakin web sitesin de "Televizyon, tablet, oyun konsolu gibi ürünlerinde “kurulum sağlandıktan” sonra cayma hakkında bulunulamaz".
Böyle saçma bir ibare gördüm kurulum yapılmadan memnun kalıp kalmadığımı nasıl idrak edeceğim kutuya bakarak mı?
Müşteri hizmetlerinin biri edebilirsin biri üst de yazanı dedi kafamı karıştırdılar.
Böyle bir olay ile karşılaşan oldu mu iade etmek istediğinde sıkıntısız edebildimi ben memnun kalmadığım için iade etmek istiyorum.
Ve son olarak TV 55 inç tek başıma çıkaramam yanlış bir şey yaparım diye çekiniyorum, servis gelip eve onlar götürüyor mu?

Merhaba, öyle saçma iş olamaz ürünü aldığınız günden itibaren 14 gün geçmediyse söke söke iade edersiniz. Ama gelip alırlar mı? Bilmiyorum.

Merhaba, öyle saçma iş olamaz ürünü aldığınız günden itibaren 14 gün geçmediyse söke söke iade edersiniz. Ama gelip alırlar mı? Bilmiyorum.

Ve ürün de 2 tane benim görebildiğim ölü piksel de var.
Bunu iade nedenini sorduklarında söylemeli miydim ben sıkıntı çıkarırlar belki diye söylemedim iyi mi ettim bilemedim?

Ve ürün de 2 tane benim görebildiğim ölü piksel de var.
Bunu iade nedenini sorduklarında söylemeli miydim ben sıkıntı çıkarırlar belki diye söylemedim iyi mi ettim bilemedim?

Sıkıntı olmaz. Sorduklarında da hem memnun kalmadığınızı hem de ölü piksel olduğunu söylersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı