Kurumsal mail imza hazırlama

keremkarakaya

Megapat
Yer
Istanbul
Merhaba.
Şirket için kurumsal mail imzası yapmak istiyorum ancak tam kafamdaki şablonu oturtamıyorum. Hazır imza yapılan ücretsiz birkaç site gördüm ama sınırların dışına çıkmak pek mümkün olmuyor. İllaki sitenin istediği şekilde hazırlama sorunu var.
Bunun bir yazılımı veya kolay yolu var mıdır?
Mesela Photoshop üzerinden hazırlanabilir mi? Görsel olarak kast etmiyorum.

Bunu zaten biliyorum görsel üzerinden link istemiyorum.
İmzada bulunan her metin için bir link atayacağım.
Atıyorum adres kısmına tıklandığı zaman Google Maps'e yönlendirilecek veya telefon numarasına tıklandığı zaman çağrı yapılabilecek. Karşılıklı yazıştığım firmalarda bu şekilde bir işleyiş var.
Ayrıca sizin attığınız örnekte benim dediğim gibi yapılmış.
ben çok giriş seviyesinde bilgiye sahibim. müşterimizi kırmamak için arada yapıyoruz html mail imza. bu hazır sitelerde hazırladıktan sonra html kodlarını Dreamviewer üzerinden editliyorum. Yani iskeleti hazır alınca gerisi biraz kodlar üzerinden basitçe oynamayla halloluyor. bir de imajların ftp'nize yüklenmöesi ve oradan html'e yol olarak gösterilmesi gerek.

HTML nasıl hazırlayabilirim?
Html bilginiz yoksa zor hocam ancak hazır bir kod bulup üzerinden değişiklik yapmanız lazım.
Bionluk üzerinde uygun fiyata yaptırabilirsiniz. Bizde hazırlıyoruz da buradaki amacım yardım olduğu için yanaşmıyorum ticaret işlerine. Kurumsal olmasa şahsi olsa kendiniz hazır bir şablonu filanda düzenlersiniz ama kurumsal ise profesyonel olarak yaptırmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı