Kurye kargoyu şubede kesmeye çalışıyor ve uyarı alıyor

Asciutto

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, iyi günler, iyi forumlar dilerim.
Çalıştığım firmada yaşadığım bir sorunu sizlerle paylaşıp fikir ve görüşlerinizi merak ediyorum, bu konu bu sebepten mütevellit oluşturulmuştur, kategori yanlışı varsa şimdiden anlayışınıza teşekkür ederim.

E-ticaret firmasında satış temsilcisi konumunda hizmet veriyorum, telefon cevaplayor, e-ticaret platformlarından düşen siparişleri entegratör programa giriyorum. İş dağılımı sağlanırken yapacağım işin tanımı sipariş kesmek, sistem üzerindeki canlı destek sisteminden gelen soruları cevaplamak, e-ticaret ayağından gelen soruları kontrol etmek dışında bir iş yapmayacağımın bilgisini vererek işe başlıyorum, bunun üzerine;

Bugün karşı karşıya kaldığım durum, tüketici hepsiburada.com üzerinden ürün satın alımı gerçekleştiriyor, ürünün siparişini oluşturuyorum, paketleme birimi ürünü paketleyip kuryeye teslim ediyor, kurye kargoyu şubede kesmeye çalışırken uyarı alıyor (sipariş iptali ya da alıcı şubenin kotasının doluluğu), kargoyu şirkete geri getiriyor, bu siparişleri satış sonrası hizmetlerin kontrol etmesi gerektiğini bildiriyorum ancak satışın işinin tamamlanmadığını, satışın sürdüğünü ve benim kontrol etmem gerektiği bilgisini iletiyorlar. Duygu katmadan, şahsi görüşlerinizi paylaşabilirseniz çok müteşekkir olurum.

satış sonrası hizmetlerin kontrol etmesi gerektiğini bildiriyorum ancak satışın işinin tamamlanmadığını, satışın sürdüğünü ve benim kontrol etmem gerektiği bilgisini iletiyorlar.
Burada ne anlatmak istediğini anlamadım.

Kota doluysa hepsiburadaya talep açacaksınız sipariş kargo süresi gecikmesinden ceza almamak için.

Eğer siparişi iptal etmişse paketi açıp depoya mı rafa mı nereye koyacaksanız geri koyun satış iptal.

E-ticaret firmasında satış temsilcisi konumunda hizmet veriyorum, telefon cevaplayor, e-ticaret platformlarından düşen siparişleri entegratör programa giriyorum. İş dağılımı sağlanırken yapacağım işin tanımı sipariş kesmek, sistem üzerindeki canlı destek sisteminden gelen soruları cevaplamak,
1: Haddinden fazla şeye bakıyorsunuz zaten.
2: Entegrasyonun adının 'entegrasyon' olma sebebi farklı yerlerdeki siparişleri otomatik çekmesi; ürünün, fiyat, stok gibi işlemlerini otomatik yapması.
Bir entegrasyon programına her şeyi elle giriyorsanız o program entegrasyon programı değildir.

Alıcı siparişini siz kargoya vermeden iptal etti diye sizden nasıl bir eylem yapmanızı bekliyorlar hala anlamadım. Sipariş bilgilerinden telefon numarasını arayıp "Sen kim köpek siparişini iptal etmek? Hemen geri sipariş ver onu" mu diyeceksiniz sanki.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı