Kuryelik için A1 motosiklet önerisi

Makaleler
7
Yer
Mile Marker LN 29.5, 51 Area.
Merhaba. Kuryelik yapacağım, 100-110-125CC kuryelik için kullanabileceğim scooter veya vitesli motosiklet arıyorum. 25-30 bin TL civarı bütçem var. Japon'lar çok pahalı istiyorlar, Çinli olabilir. Zaten kullanıma bağlı biraz ömrü motosikletin, hemen kötülemeye de gerek yok. Herkese iyi sosyaller!

Merhaba. Kuryelik yapacağım, 100-110-125CC kuryelik için kullanabileceğim scooter veya vitesli motosiklet arıyorum. 25-30 bin TL civarı bütçem var. Japon'lar çok pahalı istiyorlar, Çinli olabilir. Zaten kullanıma bağlı biraz ömrü motosikletin, hemen kötülemeye de gerek yok. Herkese iyi sosyaller!
Cup model bakmanızı öneriyorum çok ekonomikler. Marka sorarsanız Kuba derim.

125CC mi bu motosiklet? Kullanım deneyiminiz var mı?
Evet 125CC komşumda var deneyimleme fırsatım oldu parasına göre çok mantıklı sağlam bir motor 105-110 a kadar zorlayınca çıkılıyor.
Bir tık daha ucuz olsun derseniz Kubanın 2022 de makyajladığı neredeyse 50 lik parasına sattığı Pesaro modeli var buna da bakabilirsiniz.
Tabi kurye motoru olarak bence Lavinia daha uygun.

Küba xboss 50 tavsiye ederim. Bizzat kullandığım ruhsatta 49CC gözüken ama sonradan 110'luk yaptığım bir motor. B1 ehliyet ile kullanım mümkünken A1 ile rahat rahat kullanırsın. Fiyatına gelince 20-25 arası değişiyor aşağıya ilan bıraktım bir bak.(ilan benim değil)

Evet 125CC komşumda var deneyimleme fırsatım oldu parasına göre çok mantıklı sağlam bir motor 105-110 a kadar zorlayınca çıkılıyor.
Bir tık daha ucuz olsun derseniz Kubanın 2022 de makyajladığı neredeyse 50 lik parasına sattığı Pesaro modeli var buna da bakabilirsiniz.
Tabi kurye motoru olarak bence Lavinia daha uygun.
Çok titreyen bir motor.

Yeni konular

Geri
Yukarı