Kuryelik için motor önerisi

BatuhanPamuk

Hectopat
Kuryeliğe başlayacağım motor işlerinden pek anlamam ama bana wildcat125'i önerdiler. Nasıldır bilmem bir de size sorayım dedim. Var mı masrafsız beni yakmayacak bir motor öneriniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Activa S, Spacy Alpha, Dio. // F-P - Motolux Neo, Kuba Rocca, Rks Spontini.

Hepsini sürdüğüm ettiğim motorlar wildcat dahil. Wildcatten uzak dururdum açıkcası. Fp olarak Neo'yu öneririm. Spontini'de güzeldir. Rocca biraz kafa yorar 10bin üstü. Zaten hondalar canavar. Bütçe mesele.

Activa S, Spacy Alpha, diyor. // F-P - Motolux Neo, Küba Rocca, Rks Spontini.

Hepsini sürdüğüm ettiğim motorlar wildcat dahil. Wildcatten uzak dururdum açıkçası. Fp olarak Neo'yu öneririm. Spontini'de güzeldir. Rocca biraz kafa yorar 10bin üstü. Zaten Honda'lar canavar. Bütçe mesele.

10 bin üstü Honda'lar canavar dediniz birkaç model önerir misiniz 2013 2015 Honda almam uygun olur mu?

10 bin üstü Honda'lar canavar dediniz birkaç model önerir misiniz 2013 2015 Honda almam uygun olur mu?

Paket motoru olarak kesinlikle hayır. 2020 bile almamalısın. Sıfıra yönel. Sıfır alamıyorsan da, Honda için 20-30k km aralarında bir şeyler almanı öneririm. Kurye motorları yıpranır, hor kullanılır. Zaten kuryelerde kullan at şeklinde kullanıyor. Honda'nın bu 3 motoru temiz düzgün bulursan, 1-2 yıl idare eder rahat ve rahat. Motor bloğu temizletirsin, yine sürersin. Kayışı kopar kayış takarsın. Başka dertlerin olmaz. Ancak ucuz segment b motorlarındaysa bu böyle değil. Motorun altında dağıldığını hissediyorsun zaten. Bütçe veriniz. Kuryelik içinse 2013 - 2015 gibi motorlara gitmeyiniz. Her daim az kullanılmış motorlar tercihiniz olmalı. Çünkü siz yoracaksınız o motoru, tın tın kullanmalık bir durum yok burada. Yorulmuş motoru alıp niye paranızı çöp edesiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yarısı peşin yarısı vade farksız taksitle Dio al sıfır. Saçma sapan markalara bulaşma kuryelik yapacaksın normal kullanmayacaksın çünkü.

Kuryeliğe başlayacağım motor işlerinden pek anlamam ama bana wildcat125'i önerdiler. Nasıldır bilmem bir de size sorayım dedim. Var mı masrafsız beni yakmayacak bir motor öneriniz?

Gördüğüm bütün yemek kuryecilerinde activa s var o yüzden activa s almanı öneriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı