Kuş yumurtalamıyor

Vexriax

Centipat
Daha fazla  
Kuşumun birkaç gündür totosunda yumurta var keyfi falanda yerinde gibi ama endişeleniyorum ona bir şey olacak diye. Normal bir kuş kaç günde yumurtlar?

Yuvalığı yok. Aslında tek kuş bakıyorduk o da kızdı sonra balkonumuza bir tane erkek kuş kondu onu da aldık sonra 3 ay sonra falan yumurtası oldu bizim dişinin.

Yuvalığı yok. Aslında tek kuş bakıyorduk o da kızdı sonra balkonumuza bir tane erkek kuş kondu onu da aldık sonra 3 ay sonra falan yumurtası oldu bizim dişinin.
Hocam yuvalığı yoksa nereye yumurtlasın? Bir tane yuvalık takmanız gerek. Dişinin burnu aşağıdaki gibi değil mi?
1678216647868.png

Hocam yuvalıksız nereye yumurtlasın ilk defa yuvalıksız bi kuş görüyorum ayrıyetten yuvalığın içine follukta almalısın.

Kuşumun birkaç gündür totosunda yumurta var keyfi falanda yerinde gibi ama endişeleniyorum ona bir şey olacak diye. Normal bir kuş kaç günde yumurtlar?
Önceden atmıssın bunu ama noldu şuan benimde kuşum hamileydi bir türlü yumurta çıkmıyordu yuvalıgıda vardı araştırdık yumurta orda kalmıs çıkartmaya çalıştık yumurta kırık çıktı içinde kırık bir parça kalmıs öldü

Önceden atmıssın bunu ama ne oldu şu an benim de kuşum hamileydi bir türlü yumurta çıkmıyordu yuvalıgıda vardı araştırdık yumurta orada kalmıs çıkartmaya çalıştık yumurta kırık çıktı içinde kırık bir parça kalmıs öldü.
Kuşum uzun zaman önce öldü kuşumun popo kısmındaki şişliği acır diye hiç sıkmamıştım yumuşakmış yani yumurta değildi. Bundan olaydan sonra kursak mantarına yakalandı veterinere götürdüm ilac falan verdiler ama işe yaramadı. Veterinere şişliğin sebebini sorduğumda yumuşak olduğundan vajina kanseri bile olabilir demişti.

Geri
Yukarı