Kuşum ötmüyor

Başlığı görünce apayrı bir konu sandım XD

Arkadaşlar güzel bir kuşum var muhabbet kuşu 2 hafta önce aldım elime falan geliyor beni dinliyor söylediklerimi ama kuşum ötmüyor nasıl sesini açarım kuşun yani dediklerimi söylettirebilirim?
ben kuş üretimi yaparken bilgisayardan muhabbet kuşu sesi açar sürekli kuşlara dinletirdim. Bir süre sonra aynı sesi tekrarlamaya başlıyorlar

Arkadaşlar güzel bir kuşum var muhabbet kuşu 2 hafta önce aldım elime falan geliyor beni dinliyor söylediklerimi ama kuşum ötmüyor nasıl sesini açarım kuşun yani dediklerimi söylettirebilirim?
Dişi kuşsa ötmez, erkekler öter, doğa kanunlarına göre. Tabi yavru aldıysan biraz daha süre ver, televizyon, radyo da açabilirsin yalnız kaldığında seslere alışsın diye.

Başlığı görünce apayrı bir konu sandım XD.

Ben kuş üretimi yaparken bilgisayardan muhabbet kuşu sesi açar sürekli kuşlara dinletirdim. Bir süre sonra aynı sesi tekrarlamaya başlıyorlar.

Benimki ötmüyor ama kuşumda icraat yok sadece elime geliyor oynuyorum falan kafasını seviyorum şarkı dinletiyorum ama yok.

Kelime öğretmek istiyorsan sesini kaydet, uyuyacağın veya boş olduğun bir zaman telefonu kuşun yanına döngüye alıp bırak. Benim kuş zilin sesini ezberledi zil çaldı sanıyorum arada, birebir yapıyor.

Kelime öğretmek istiyorsan sesini kaydet, uyuyacağın veya boş olduğun bir zaman telefonu kuşun yanına döngüye alıp bırak. Benim kuş zilin sesini ezberledi zil çaldı sanıyorum arada, birebir yapıyor.

Ben küçükken çok fazla Wolfteam oynuyordum kuşum AA-12 sesini ezberlemişti. Her öttüğünde savaş çıktı zannediyordum.

Geri
Yukarı