Kuşun tırnağı derinden kesilirse ne olur?

Siz tahta tünek alın o kendisi düzeltir. Doğada nasıl yaşıyor bu hayvanlar? Bilmeden de bir işe kalkışmayın bunbizdan sonra da. Hassas hayvan bunlar bizim için 2 damla kan hiçbir şey de olsa onlara göre ciddi birşey.

Her veteriner kuştan anlamıyor. Dikkatli olmak lazım.
Tahta tünek tırnak düzeltmek için yeterli değil. Sadece uzamasını durdurur. Kendisi kesemez. Çok uzamış tırnaklara müdahele etmek gerekir. Aksi takdirde tırnakları bir yere takılabilir.
Örnek vermek yerine yapabileceğimiz bir şey söyleyin dışkısı yeşilimsi ve katı ishal değil.
Dostum, sana diyorum ki eğer tırnak kanıyorsa nişastayı sür yaraya. Eğer kanamıyorsa sirkeli su ile o yaranın etrafını temizle. Ne yapabiliriz ki? Ne bir fotoğraf var, ne de bir şey. Fotoğrafını at bari. Yapabileceğimiz şeyler bunlar. Zaten akşam oldu ve sokağa çıkma kısıtlaması var. Probiyotik, vitamin desteği sağla, kanıyorsa veya kanamıyorsa dediklerimi yap, dışkısını kontrol et. Anormal bir şey varsa etiketle. Başka da bir şey yapamayız.

Şuanlık kanamıyor. Elimde afedersiniz ama kakadan bir telefon olduğu için kamerasıda kendine benziyor telefonun. Sirkeli su ile ayağını yıkamaya çalıştık fakat elimize alınca hareketlendiği için daldırdı çıkardı kendi kendine.

Şuanlık kanamıyor. Elimde afedersiniz ama kakadan bir telefon olduğu için kamerasıda kendine benziyor telefonun. Sirkeli su ile ayağını yıkamaya çalıştık fakat elimize alınca hareketlendiği için daldırdı çıkardı kendi kendine.
Halsizse probiyotik ve vitamin desteği sağlayın. Başka da yapabilecek bir şey yok.

Şuan halsiz değil arada silkeleniyor. Ama arada kafes içinde gezerdi. Kuş sesi açınca biraz etrafa bakınıp uçmaya çalışıyor.
Kuş sesi açmak yerine ilgilenmek daha doğru olur. Güzelce konuşup, ilgilenip, sevdiği yiyecekleri verip yaşadığı şoku atlatmasını sağlayın.

Kuş sesi açmak yerine ilgilenmek daha doğru olur. Güzelce konuşup, ilgilenip, sevdiği yiyecekleri verip yaşadığı şoku atlatmasını sağlayın.
Bir tane yemi var. Onun daldaki halini daha çok sevdiği için vermeye çalıştım. Ama yemedi. Şimdi bir daha deneyeceğim.

Geri
Yukarı