Kutsal Kefen

'Kitap' bölümünde Gudermes tarafından 15 Ocak 2011 tarihinde başlatılan konu.

 1. Gudermes

  Gudermes Decapat

  Katılım:
  4 Eylül 2010
  Mesajlar:
  504
  Beğenileri:
  158
  Kutsal Kefen

  [​IMG]

  Çarmıhtan indirilen Isa keten bir bezle sarılır. Üzerinde, mucizevî bir biçimde İsanın görüntüsü beliren bu kefen Hıristiyanlık tarihinin en önemli kutsal emanetlerinden biri olur ve Kudüs'ten başlayan iki bin yıllık yolculuğu boyunca tarihsel birçok gizemin odağında yer alır.

  Urfayı bu Anadolu şehrini İtalya Iskoçya İspanya Portekiz Amerika hattına bağlayan iki bin yıllık sır ne? İsanın Kefeninin saklandığı Torino Katedrali çevresinde dolaşan dilleri kesilmiş adamlar hangi sırrı susuyor? Ekonomik sıkıntı içindeki imparator Konstantinopoliste Tapınak şövalyeleriyle neyin pazarlığını yapıyor?

  Dünyanın tepesindeki yedi adamın, kaygılı yüzlerle ve fısıldaşarak konuştukları ne? Bütün bu sırların peşindeki Kaçakçılık Masası Şefi Marco Valoni ve ekibini nasıl bir tehlike bekliyor? Tarihsel gerçeklere dayalı, hayal gücüyle beslenmiş, gerilim yüklü, eşsiz bir roman.

  Kendi notum
  Urfada geçen akıcı ve güzel bir roman çok güzel bir anlatımı mevcuttur. Bu tarz seven arkadaşlar için güzel bir seçim olabilir. Ben sevdim ve zevkle bırakmadan okudum umarım sizlerde beğenirsiniz..
   

Sayfayı Paylaş