Kutsalkitap.org Güvenilir mi?

Aldım hocam baya kitap. İncil'i alınca yanında küçük kitapçık ile anket gönderiyorlar küçük kitabı okuyup anketi tamamlayınca istediğiniz 2 kitabı ve yeni kitapçık gönderiyorlar. 4 küçük kitapçığı da gönderince tüm Kutsal Kitap(Tevrat,Zebur,İncil) gönderiyorlar ben gayet memnunun sayelerinde araştırmamı çok iyi bir şekilde yapabildim.

Aldım hocam bayağı kitap. İncil'i alınca yanında küçük kitapçık ile anket gönderiyorlar küçük kitabı okuyup anketi tamamlayınca istediğiniz 2 kitabı ve yeni kitapçık gönderiyorlar. 4 küçük kitapçığı da gönderince tüm kutsal kitap(tevrat, zebur, incil) gönderiyorlar ben gayet memnunun sayelerinde araştırmamı çok iyi bir şekilde yapabildim.

Hocam merhaba, ben de almak istiyorum. Sizi aldıktan sonra rahatsız eden veya herhangi benzeri bir olay oldu mu?

Hocam merhaba, ben de almak istiyorum. Sizi aldıktan sonra rahatsız eden veya herhangi benzeri bir olay oldu mu?
Yok hayır sadece aldıktan sonra sitede ücretsiz kitap almak için yanında hediye gönderdikleri kitapçığı anket yaparak fotoğraf ile mail yoluyla iletiyorsun almak istediğin kitapları belirtiyorsun max 2 istemiyorsan da mail atmazsan herhangi bir sıkıntı yok.

Yok hayır sadece aldıktan sonra sitede ücretsiz kitap almak için yanında hediye gönderdikleri kitapçığı anket yaparak fotoğraf ile mail yoluyla iletiyorsun almak istediğin kitapları belirtiyorsun Max 2 istemiyorsan da mail atmazsan herhangi bir sıkıntı yok.

Tamamdır teşekkürler.

Nihayetinde bu bir misyonerlik faaliyeti. Kitabı okuduğum esnada bana takıldığım/aklıma takılan soruları sorabileceğimi söylediler. Fakat zorlama/rahatsız etme gibi bir şey asla olmuyor. Zaten gayet nezih insanlar Hristiyan Türkler.

Yeni konular

Geri
Yukarı