Satılık Kutu fatura garantili 1660 Ti

mr_hidir

Hectopat
Merhabalar oyuncu bilgisayarımdan çıkardığım 1660 Ti ekran kartımı satmak istiyorum, bakıma ihtiyacı olabilir uzun zamandır kasada çalıştı çünkü. Oyun esnasında bir sorun yaşatmıyor da arkadaşlarım macunu kurumuştur falan dedi ve servise yolladım ve değişti macunu kullanıma hazır durumda satmam lazım ama maddi ihtiyaçlardan dolayı kutu fatura garanti tamdır. Yerim Balıkesir önce ödemesini almam şartıyla kargoya çıkarırım elden alabilirsiniz. Komisyonu ödenmesi halinde dolap üzerinden satabilirim. 7500TL düşündüm ama piyasası nedir bilmiyorum fiyat tekliflerine açığım yani.
İletişim için;
Discord: 0xhidir#8314
Telegram: @mr_hidir
Mail:[email protected]
Mail atan arkadaşlar Discord veya Telegram üzerinden mesaj atarsa bakarım, mailim çok dolu oluyor gün içinde.

Son düzenleme:
Hocam piyasası nedir bilmiyorum yazmışsınız o yüzden yorum yapayım, o fiyatlara artık RX 6600 bulunabiliyor 6500-7000TL daha uygun olur çünkü bu fiyata biraz zor satarsınız. Hayırlı satışlar şimdiden :).

Hocam piyasası nedir bilmiyorum yazmışsınız o yüzden yorum yapayım, o fiyatlara artık RX 6600 bulunabiliyor 6500-7000TL daha uygun olur çünkü bu fiyata biraz zor satarsınız. Hayırlı satışlar şimdiden :).
hocam dediğim gibi pazarlığa açık fiyat, gelen teklifi değerlendiririm.

Üste çıksın diye yorum yapıyorum. Şimdi kart miningci alırsa alır bir fiyata. 7 k ya RTX3050 bulunabiliyor ve sıfır sattığınız fiyata kartta var. Şu an dursun ya da çabuk satılsın dersen fiyat kırp. Miningciler için güzel kart uygun fiyata.
Piyasa sana kalmış 7.5 k değil de 7 olur vs ama fiyat ideal gibi. Senin aciliyetin söz konusu burada dediğim gibi yoksa fiyat aşağı yukarı aynı 7.5 k civarı galiba tam bilmiyorum da.

Geri
Yukarı