Çözüldü Kutu içeriği eksik olan ürünü garantiye göndermek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dafirenze

Hectopat
Arkadaşlar garantiye göndereceğim bir ürünüm var. Ama kutu içeriğinde 3 aksesuar eksik durumda. Birini ben kaybettim. (Ses kablosu). Diğer ikisi elime hiç ulaşmadı. (DVI VE HDMI). Satıcı tarafından talepte etmedim. Ürünün güç bağlantısını Display Port ile yapıyorum. Garantiye yolladıktan sonra sıkıntı yaşar mıyım?

Son düzenleme:
Çözüm
İşte tüketici hatası tarzı bahanelere sığınırlar mı? Asus teknik servise pek güvenim yok.
Ürün içeriği eksik diye bunu yapmazlar zaten böyle bir şey olursa sana 0 kutu göndermezler senin kutunun içine yenisini koyacaklarını düşünüyorum.
Tamiri için gönderiyorsanız sorun olmaz ama değişim/iade raporu almak adına gönderiyorsanız sorun olacaktır.

Ben garanti kapsamında ki ürünümün şikayetlerim doğrultusunda tamirini, eğer tamir edilemeyecek olursa da değişimini istiyorum. Onlar değişim esnasında sıkıntı yaratırlar mı ki? Onları aradığımda kaçamak cevap verdiler ama sonunda pek sorun olmaz tarzı mırıldanıp durdular.

Ben garanti kapsamında ki ürünümün şikayetlerim doğrultusunda tamirini, eğer tamir edilemeyecek olursa da değişimini istiyorum. Onlar değişim esnasında sıkıntı yaratırlar mı ki? Onları aradığımda kaçamak cevap verdiler ama sonunda pek sorun olmaz tarzı mırıldanıp durdular.
Tüketici hatası demedikleri sürece ürünün içindeki şu parça yok diyeceklerini sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı