Kutulu BF4'ü Steam'e ekleme

Oguzhan51

Kilopat
Daha fazla  
Yıllar önce kutulu olarak BF4 satın almıştım. Bugün gördüm ki Steam ve EA anlaşmış BF serisi Steam'de. Oyunumu Steam'e aktarmak gibi bir şansım var mı? CD Key'i oyun ekle kısmına yazdım lakin onaylanmadı.

Oyun keyi ile deneyin bence şansınızı bende aynını yapacagım. Örnek olarak ;
Steamda Medal of Honor oyununu almıştım (EKTEKİ OYUN)
Bu oyunun (Steam) CD keyini originde de kullandım. Şuan oyun hem origin hemde steam kütüphanemde de mevcut.

Origin'de de kullandım.

Steam üzerinden alinan EA oyunlari zaten ek olarak Origin'de de etkinlestirilebiliyor. Yalniz tam tersi mümkün degil.

Origin üzerinden ya da perakende alinan bir EA oyununun anahtarini Steam üzerinden etkinlestiremezsiniz. Bunu yapabilmeniz icin oyun anahtarinin Steamworks olmasi gerekir.

Kisacasi böyle bir sey mümkün degil. Oyunu Steam üzerinden oynamak istiyorsaniz tekrar satin alacaksiniz.

Böyle oldugunu bilmeme ragmen tescilleme amaciyla Origin'deki anahtari Steam'de etkinlestirmeye calistim, fakat olmadi.

Yakın zamanda gelir bence. Origin/Steam hesap ilişkilendirilmesi. EA oyunlarının çoğu tekrar Steama geldi. Origin üzerinden satın alanların çogu şuan ben gibi steam tartışmalarına konu açıp duruyor bu konuda. Henüz hiç bir açıklama yapılmadı. Olumlu yada olumsuz... İlerleyen günlerde belli olur zaten. Bence gelir. Umarım..
Battlefield 4 veya 3 efsanesini Steam üzerinden oynamak ayrı bi güzel olur. Resimleri paylaşmak.. Atölyede yayınlamak felan ...

Yeni konular

Geri
Yukarı