Kutulu i3 12100F neden daha ucuz?

Berat.xx56

Centipat
Arkadaşlar normalde kutulu daha pahalı olması lazım değil mi? Neden kutulu işlemci ile kutusuz işlemci arasında yüksek bir fiyat farkı var? Aralarındaki fark ne? Şimdiden teşekkür ederim.

Kutusuz yani tray işlemci alırsan sana stok fan göndermiyorlar kutulu alırsan hem kutu hem stok fan gönderirler.
Akakçe'de 1750 TL gösteren linke tıkladığımda 2129 TL gösteriyor.

Arkadaşlar normalde kutulu daha pahalı olması lazım değil mi? Neden kutulu işlemci ile kutusuz işlemci arasında yüksek bir fiyat farkı var? Aralarındaki fark ne? Şimdiden teşekkür ederim.

Intel kutudan fanı vs çıkardığı için 2 3 kağıt ve kartona 1 tanede yapışkana para alıyorlar. Tamamen satıcıların elinde olan bir durum.

Kutusuz yani tray işlemci alırsan sana stok fan göndermiyorlar kutulu alırsan hem kutu hem stok fan gönderirler.

Bu modelde geçerli mi bilmiyorum ama Intel i7 i9 işlemcilerde kutulu kutusuz fark etmeksizin fansız yolluyor :)

Intel kutudan fanı vs çıkardığı için 2 3 kağıt ve kartona 1 tanede yapışkana para alıyorlar. Tamamen satıcıların elinde olan bir durum.

Bu modelde geçerli mi bilmiyorum ama Intel i7 i9 işlemcilerde kutulu kutusuz fark etmeksizin fansız yolluyor :)

Benim bildiğim stok fan i3 ve i5 de çıkıyor sadece i5 de k ibaresi bulunan modellerdede çıkmıyor.

Aa yanlışlık yapmışlar hocam bende dedim bu işte bir iş var diye. O zaman 100 lira fazla verip kutulu alayım stok fan işime yarar mı? Satmayı falan düşünmem kutu hiç lazım değil.

Aa yanlışlık olmuş hocam bende dedim bu işte bir iş var diye. O zaman 100 lira fazla verip kutulu alayım stok fan işime yarar mı? Satmayı falan düşünmem kutu hiç lazım değil.
İşine yarar mı bilmiyorum ama 100 lira para değil. Kutulu almanı öneririm. 9700K zamanında kutulu ile kutusuz farkı 350TL idi. İlk çıktığında ben o zaman bile kutulu almıştım.Bu modelde fan çıkıyor kutuluda. Alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı