Kutusu açık ekran kartı alınır mı?

Hocam iade şartlarını iyi okuyun, koskoca koşulsuz şartsız iade diye yazıp şart koşuyorlar. İade edememe riskiniz var. 10 bin TL az para değil hocam. Vermişken sağlam bir ürün almak isterim. Şahsi olarak takıntılarım var bir de bu sebeple.

Anladım değerlendirip ona göre 0 3070 alacağım.

Yasal hakkı var sonuç olarak 14 gün.

Mining kartları neden önermiyorlar o zaman 14 denemek için yeterli olur mu sizce 6 ay sonra kart bozulursa ama önemli değil dediğim gibi iyi şanslar.
Düşüncelerimi paylaştım daha fazlasını kafam kaldırmaz mesai bitmek üzere yoruldum.
Hayırlı olsun şimdiden. 👍

İade edebilir miyim sorusuna cevsp.

LHR'li kart garantisi 2 yıl.

Mining kartları neden önermiyorlar o zaman 14 denemek için yeterli olur mu sizce 6 ay sonra kart bozulursa ama önemli değil dediğim gibi iyi şanslar.
Düşüncelerimi paylaştım daha fazlasını kafam kaldırmaz mesai bitmek üzere yoruldum.

Dosya Ekleri

• A73EB0FA-B4E6-4077-96F3-0AB0334F10A0.jpeg
    A73EB0FA-B4E6-4077-96F3-0AB0334F10A0.jpeg
    243,1 KB · Görüntüleme: 43
LHR'lı kartmış zaten. Miningin de normal sıcaklıklarda yapıldığı sürece sıkıntılı bir durum olduğunu görmüyorum. Kendim de yaptım.

Geri
Yukarı