Kutusuz ekran kartı nasıl taşınır?

brkatl06

Hectopat
Yer
Ankara Keçiören
Merhaba arkadaşlar, ekran kartımı satmayı düşünüyorum ve satacağım kişi ekran kartı ekspertizine göstermek istediğini söyledi. İlk defa böyle bir şeyle karşılaştım. Ankara Ulus'ta bir yerdeymiş. Her şey gözümün önünde olur ve açmassan kartı tamam dedim bende. Öncelikle sizce dolandırılır mıyım? Bir de kartın kutusu yok nasıl götüreceğim oraya kadar poşetle otobüste? :(
Not: Kart RX 5700XT

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, ekran kartımı satmayı düşünüyorum ve satacağım kişi ekran kartı ekspertizine göstermek istediğini söyledi. İlk defa böyle bir şeyle karşılaştım. Ankara Ulus'ta bir yerdeymiş. Her şey gözümün önünde olur ve açmassan kartı tamam dedim bende. Öncelikle sizce dolandırılır mıyım? Bir de kartın kutusu yok nasıl götüreceğim oraya kadar poşetle otobüste? :(
Not: Kart RX 5700XT
İlk defa duydum bana tekin gelmedi hocam. Ulusta neredeymiş?

Ekran kartı eksperti nedir ya? Evinde kasan varsa gelsin evine test etsin alıp gitsin kasan yoksa yakınlarda varsa internet kafe ricada bulun. Kartı elinde gezdirip aksiyon aramaya gerek yok uğraşmana değmez alıcı bulursun o karta rahatlıkla aklı başında alıcılar yani.

Ulus anafartalar caddesiymiş çok bilmiyorum. Kuzenimle beraber gidecektik fakat onun işi çıktığı için tek gitmek durumundayım.

Bu tür saçma sapan kişiliklerle uğraşma elindeki kart mining sebebiyle oldukça değerli riske girme bence.

Ulus anafartalar caddesiymiş çok bilmiyorum. Kuzenimle beraber gidecektik fakat onun işi çıktığı için tek gitmek durumundayım.
Anafartalar ne alaka! Yerinde olsam gitmem dostum. Eğer kartı almak istiyorsa gelsin evinde testini yapsın paranı versin gitsin. Bu aksiyona girmeye gerek yok.

Satan sensin o ise alıcı yani o gelecek sen müsait ortamda o kartı denettirip yolcu edeceksin. Tavsiyem bu kişiyle iletişimi kes başka alıcılar rahatlıkla bulursun.

Hocam dolandırılmak istiyorsan kartı bir döner parasına sat hayrına sat en azından karnın doyar bir de hayır duası almış olursun :D Millet ne kafalar yaşıyor hayret yahu.

Neye bakacakmış 2 senelik kartta? Değişeni vuruğu kırığı var mı diye mi bakacakmış :D

Geri
Yukarı