Kutusuz olması ekran kartının değerini düşürür mü?

Alacak kişiye göre değişir. Bu durumda alacak kişi fazla ama alınabilir illa ki oynasa da ne oynayacak? En fazla 50-100TL oynar (oynamaz bile).

Saçma önüme RTX koysalar bunun kutusu yok diye almayacak mıyım? :D ne yaparsan yap millet alır. İstersen market poşetiyle bile verirsin. Bu koşullarda millet kutusuna bakmıyor. :)

Kutusu yok hocam ama miningli değil ve 1 yıldır kullanıyorum. Kutulu olması ne işe yarıyor, orasını anlamadım ama herkes kutusuz satamazsın deyince sorayım dedim.
Hocam dediğim gibi prensip meselesi, meyve değil sebze değil bu. En kötü bir yerden taşınırken kutu lazım oluyor. Adamın acil ihtiyacı vardır umursamaz kutuyu vs, ama ben aldığım her şeyin kutusunu, kitapçıklarını vs özenle saklarım. Satarken hem öne çıkmasını sağlıyor alıcı nezdinde hem de insana güven veriyor kutusunun olması. Kutusu yoksa bir ürünün ister istemez alıcının aklında demek ki çok da özen gösteren biri değil algısı oluşuyor ki öyle bence. Açıkçası ben şahsen fiyatta çok büyük fark olmadıkça kutusuz ürün almam ikinci elde.

Hocam dediğim gibi prensip meselesi, meyve değil sebze değil bu. En kötü bir yerden taşınırken kutu lazım oluyor. Adamın acil ihtiyacı vardır umursamaz kutuyu vs, ama ben aldığım her şeyin kutusunu, kitapçıklarını vs özenle saklarım. Satarken hem öne çıkmasını sağlıyor alıcı nezdinde hem de insana güven veriyor kutusunun olması. Kutusu yoksa bir ürünün ister istemez alıcının aklında demek ki çok da özen gösteren biri değil algısı oluşuyor ki öyle bence. Açıkçası ben şahsen fiyatta çok büyük fark olmadıkça kutusuz ürün almam ikinci elde.

Şimdiye kadar hiçbir parçanın kutusunu saklamadım. Faturası ve garanti belgelerini bir dosya içinde mutlaka saklarım ama diğer kısımlarını atarım. Tabi bu tercih ve yer meselesi. Çünkü kutularını koymak için yer gerekiyor.

Geri
Yukarı