Kuveyt Türk ihtiyaç kart kullanan var mı?

Hocam Kuveyt kullanmayın. Her yerde sorun yaşatan kart diye satılsa yeridir.

Şimdiye dek hiçbir sorun yaşamadım hocam. ATM'si olmayan yerde Yapıkredi ATM'si kullanılabiliyor. Havale eft komisyonu yok. Döviz ve altın makasları çok iyi. Açıkçası benim favori bankam.
Hocam laik bir banka değil. Şaka yapmıyorum çok komik bir anımız var arkadaşım tekelden çok alışveriş yapıyor birlikte oluncada o alıyor biz parayı ona atıyoruz. Açıklamaya "git bi arpa maltı kap gel la bebe" yazdım. Diğer gün hesabının şubesinden müdür iletişime geçmiş banka şeylerine aykırı diye. Bana para gönderen arkadaşlarımda hep yazıyor alışveriş listesi atan mı dün gece çok iyiydin yazan mı dersiniz ama kimse uyarmadı.

Hocam laik bir banka değil. Şaka yapmıyorum çok komik bir anımız var arkadaşım tekelden çok alışveriş yapıyor birlikte oluncada o alıyor biz parayı ona atıyoruz. Açıklamaya "git bi arpa maltı kap gel la bebe" yazdım. Diğer gün hesabının şubesinden müdür iletişime geçmiş banka şeylerine aykırı diye. Bana para gönderen arkadaşlarımda hep yazıyor alışveriş listesi atan mı dün gece çok iyiydin yazan mı dersiniz ama kimse uyarmadı.
:) :) Hocam İslami bir banka herhalde. Kendilerine göre kuralları var. Zaten o kuralları sitelerinde belirtiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı