Kuyruk sokumunda kıl dönmesi

Rip Van Winkle

Decapat
Yer
Saint Denis
Arkadaşlar çarşamba gününe kadar hiçbir şeyim yoktu, en ufak bir acı bile yoktu fakat o günden sonra inanılmaz bir ağrı hissetmeye başladım. Yürürken, yatarken bile en ufak bacak hareketimde canım inanılmaz yanıyor, doktora gittiğimizde daha yeni başladığı için antibiyotikler ile geçebilir dedi fakat yeni hali buysa ileride nasıl olur aklım almıyor. Tavsiyeniz vs. varsa yazarsanız sevinirim cidden çok kötüyüm Allah kimsenin başına da vermesin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz sıkıntılı bir durum geçmiş olsun, arkadaşımdan biliyorum. Antibiyotikler etkili olacaktır onun dışında ameliyatsız olarak fenol tedavi de uygulanabiliyor gidişata göre değerlendirir doktorunuz.

Hocam bende halen devam ediyor ilaçları ihmal etmeyin ilaçlar etki ediyor gerçekten anneniz veya babaniz ilaci sürsün sürekli üzerine peçete koysun böylece ilaç akmaz geçmiş olsun.

Ben de senin gibi yaşadım. Kıl dönmesi otururken acı verir. İlaç vb. istemediğim için ameliyat olmayı seçtim. Kremi ameliyattan sonra kalan bölgeye sürdüm. İlacı azar azar kullandım ve 5 gün sonra iyileşerek normale döndüm. Bana göre ameliyatı olursan iyi olur.

Ben de senin gibi yaşadım. Kıl dönmesi otururken acı verir. İlaç vb. istemediğim için ameliyat olmayı seçtim. Kremi ameliyattan sonra kalan bölgeye sürdüm. İlacı azar azar kullandım ve 5 gün sonra iyileşerek normale döndüm. Bana göre ameliyatı olursan iyi olur.
Ameliyat korkusu var hocam bende. Bazen diyorum ameliyat olsam da bitse ama ilaçların etki etmesini beklemek istiyorum. Okullar açılana kadar iyileşmezse ne olacak hiç bir fikrim yok zira hiç bir şekilde oturamıyorum otursam da çok acı çekiyorum.

Hocam bende halen devam ediyor ilaçları ihmal etmeyin ilaçlar etki ediyor gerçekten anneniz veya babaniz ilaci sürsün sürekli üzerine peçete koysun böylece ilaç akmaz geçmiş olsun.
Ne kadar süredir devam ediyor?

Biraz sıkıntılı bir durum geçmiş olsun, arkadaşımdan biliyorum. Antibiyotikler etkili olacaktır onun dışında ameliyatsız olarak fenol tedavi de uygulanabiliyor gidişata göre değerlendirir doktorunuz.
Sizce antibiyotikler daha çok büyümemiş bir kıl dönmesini iyileştirmeye yeterli olur mu peki?

Ameliyat korkusu var hocam bende. Bazen diyorum ameliyat olsam da bitse ama ilaçların etki etmesini beklemek istiyorum. Okullar açılana kadar iyileşmezse ne olacak hiçbir fikrim yok zira hiçbir şekilde oturamıyorum otursam da çok acı çekiyorum.

Ne kadar süredir devam ediyor?

Sizce antibiyotikler daha çok büyümemiş bir kıl dönmesini iyileştirmeye yeterli olur mu peki?

Aga 1 senedir var acı yok bende ama sıkıntı gene de delik olmasi psikoloji bozuyor ameliyat korkusuna gerek yok kısa sürer zaten yoksa ilaç ile zor.

Aga 1 senedir var acı yok bende ama sıkıntı gene de delik olmasi psikoloji bozuyor ameliyat korkusuna gerek yok kısa sürer zaten yoksa ilaç ile zor.
1 senedir nasıl acı yok anlamadım 1 haftadır uğraşıyorum her gün acı katlanarak gidiyor yerimde duramıyorum uyanık olduğum her saniye inanılmaz acı çekiyorum ameliyat için yalvarır hale geldim

1 senedir nasıl acı yok anlamadım 1 haftadır uğraşıyorum her gün acı katlanarak gidiyor yerimde duramıyorum uyanık olduğum her saniye inanılmaz acı çekiyorum ameliyat için yalvarır hale geldim.

Gerçekten bilmiyorum 2 tane delik vardi birisi gitti diğeri duruyor hala 😅😅😅

Geri
Yukarı