Kuzenimle nasıl görüşebilirim?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Abra A5 v16.7 16 RAM 512GB SSD İ5 11400H GTX 1650 144 HZ
Meslek
ÇİFTÇİ
Biraz uzun olacak ama baştan başlayayım, babamlar 3 erkek kardeş, babam ortanca. Küçük amcamla normal abi kardeş ilişkisi yani ikisi normal dedemle babannemlerle sıkıntıları yok çiftçiyiz beraber destek olarak işleri hallederler vs. ama büyük olan amcamla tüm aile, dedem babam küçük amcam herkes konuşmuyor. Tabii büyük olan amcam ilk önce bizim aileyle iletişimi kesti. Önceleri bayramlarda gelirlerdi biz onlara giderdik kurbanı beraber keserdik ama yeni ev alınca kopukluklar başladı ona rağmen ben kuzenimle aşırı iyi anlaşıyorum ama ailelerden dolayı sadece düğünlerde cenaze gibi ortak yerlerde görüşebiliyoruz oyun falan oynuyoruz ama telefondan olduğu kadar. Konu şu: Bu iki aile nasıl toplanır benimle kuzenimin ne yapması lazım? Aile toplanmasa bile ben gündelik hayatta nasıl kuzenimle görüşebilirim?

Çoğu ailede saçma sorunlar yüzünden akrabalar arasında tartışmalar, kavgalar olabiliyor çoğuda tarla, arsa kavgası genelde.
Tabii sizin ailenin sebebi nedir bilemem ama babanla konuşmayı deneyebilirsin bu konuda baktın olmayacak gibi kuzeninle gizliden görüşebilirsin.

Bir cafede buluşabilirsiniz.
Cevap için sağol ama benim köyde olup onun şehirde olması etkeni var

Çoğu ailede saçma sorunlar yüzünden akrabalar arasında tartışmalar, kavgalar olabiliyor çoğuda tarla, arsa kavgası genelde.
Tabii sizin ailenin sebebi nedir bilemem ama babanla konuşmayı deneyebilirsin bu konuda baktın olmayacak gibi kuzeninle gizliden görüşebilirsin.
Konuştum zaten köyde olduğumuz için onlar gelsin gelmeyin demiyoruz diyor herkes aynı şeyi söylüyo

Yeni konular

Geri
Yukarı