Kuzey Irak'ta 1 askerimiz şehit oldu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kuzey Irak'ta bulunan üssümüze PKK'lı teröristlerce yapılan hava saldırısı sonucu ağır yaralanan bir askerimizi maalesef kurtarılamadı. Yapılan karşılık sonucu 3 terörist öldürüldü, karşılık verilmeye devam ediliyor.

Şehidimizin aziz ruhu şad olsun.

Allah rahmet eylesin, mekânı cennet olsun.

Yapılan karşılık sonucu 3 terörist öldürüldü, karşılık verilmeye devam ediliyor.

3 değil 3000 olsa ne yazar? Vatan topraklarının dışında bir can şehit oldu ve daha birçok can vermeye de devam ediyoruz.

O yiğit orada vatanı için şehit olurken vatanın hudutlarını kevgire çevirenlerin, açıktan işgali destekleyenlerin verecek hesapları var.

Kim besliyor bunları? Ağzımı bozmamak için zor tutuyorum kendimi. Nasıl becermişler hava saldırısı yapmayı? Hangi silah ile yapmışlar bilgi var mı?

Dosya Ekleri

• 1628801949364.png
    1628801949364.png
    132,6 KB · Görüntüleme: 53
Kim besliyor bunları? Ağzımı bozmamak için zor tutuyorum kendimi. Nasıl becermişler hava saldırısı yapmayı? Hangi silah ile yapmışlar bilgi var mı?

Hocam ben doğuda zamanında görev yaptım. Bunlar 82'lik Rus havanı kullanıyorlar hele bir de bu alçaklar katyuşa füzesi de atabiliyor. Şehit olan askerimizin üs bölgesi eğer düz arizede ise tüm hava ve kara saldırılarına karşı açık olunuyor. Yüksek rakımlı bölgelerde ise bu terörist alçakların gözücülerinin tespit ettiği noktalara yine Rus üretimi olan 5 km menzili olan ısı güdümlü füzeler ile saldırıyorlar . İnşallah kısa zamanda ordumuz bu hain teröristlerin kökünü kazıyacak. Allah görev yapan tüm kolluk kuvvetlerimizi korusun. Allah yar ve yardımcıları olsun.

Geri
Yukarı