KVK Servis kazıkladı mı?

CanAygun

Hectopat
Saygıdeğer forum üyeleri;

Namı değer peder bey, Turkcell MaxiPlus 5 cihazını bozdu. Telefoncuya götürdü, telefoncu içini açtı fakat sorunu çözemedi. İçini açtığı için garanti devre dışı kaldı.
KVK Servise verdi. KVK Servisi toplam 281 TL Aldı.
Sorun şu;
Cihazın şarj anında bitiyor. Sorun bu. KVK'nın yaptığı ise;
Anakart değiştirildi, batarya değiştirildi, yeni imei koyuldu.

Faturada;
Servis ücreti; 238,14 TL.
K.D.V. İse; 42,86 TL.
Arıza tespit bedeli; 10 TL.
Seviye işçilik ücreti;
30 TL.
20 TL.
(Seviye işçilik ücreti alt alta yazıyor.)
Bu bir kazık mı?
Pil orijinal olmasa da 30-40 TL'ye bulunur, Anakart'ın fiyatı ise en fazla 50 TL dediler bana.
İMEİ Ekleme fiyatını bilemem.
Bir de telefon cuma günü geldi. Cumartesi günü acayip kasma oldu, bende ROM Yüklemesi yapacaktım, CWM uyumsuzluğu nedeni ile yapamadım. Tekrar servise yollasak ücret talep edeceklerini söylediler.
(Root yaptığım için.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Afedersiniz kazığı yemişsiniz. Telefon kaç para ki 281 TL ödediniz ?
Güzel kardeşim bak;
Benim peder beye 100 TL değerinde bir telefonu gösterip, iyi bir telefon de.
Fiyat olarak da 400 TL de. O telefonu alır.
Arçelik'te 1.300 TL Değerinde PC'yi, 1.650 TL'ye satmış. Yuh! Diyorum başka bir şey demiyorum!
İnsanlık ölmüş, kazıklar havada uçuşuyor..

Telefonu;
496 TL'ye aldı. Sıfır.

O salak telefoncu ödeseymiş ya parayı. Aslında neden telefoncuya götürürsünüz anlamam. Varsa garantisi gönder servise. Ayrıca telefonun 2. eli bile 200 TL iken o kadar para vermen mantıksız.

Çalışmıyorsa koy bir kenara veya sat. Uygun bütçeli telefon satın al. Zenfone 4, 5 gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
O salak telefoncu ödeseymiş ya parayı. Aslında neden telefoncuya götürürsünüz anlamam. varsa arantisi gönder servise. Ayrıca telefonun 2. eli bile 200 TL iken o kadar para vermen mantıksız.

Çalışmıyorsa koy bi kenera veya sat. Uygun bütçeli telefon satın al. Zenfone 4, 5 gibi.
Moderatör abim;
Berat Fatih'ten alıntı yapıp, cevapladığım yazıyı bir oku :).

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı