KVK servis telefonumu çizdi

Arkadaşlar 1.5 yıllık telefonumu bu servis firmasına cihazımın onarilması için verdim. Cihazı hem onarmamış hem de kılcal çizik yapmışlar buna istinaden teslim alırken normalmiş bu çizikler deyip telefonu kakaladılar elime ama onlara teslim verirkenki servis fişinde çizik vs. yazmıyor. Buna istinaden THH'ye başvursam haklı cikar miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 1.5 yıllık telefonumu bu servis firmasına cihazımın onarilması için verdim. Cihazı hem onarmamış hem de kılcal çizik yapmışlar buna istinaden teslim alırken normalmiş bu çizikler deyip telefonu kakaladılar elime ama onlara teslim verirkenki servis fişinde çizik vs. yazmıyor. Buna istinaden Thh'ye başvursam haklı cikar miyim?

Bende iPhone cihazımı (genpa) garantiye göndermiştim hem yapılmadı hem de cihazın dokunmatiğini bozmuşlardı sonucunda telefonu değişim yaptılar.

Hocam cihazı verip elime kovdular neymiş çizik çok ufakmış her cihazda varmış. Ben titiz insanım. Olamaz

Açın davayı, alın dişli bir avukat, ben pek anlamam ama internette ufak bir araştırma ile bulabilirsiniz. Benim bildiğim kanıtlar ile ve avukat ile birlikte adliyeye gidip sorumlu bölüme başvurmanız.

Geri
Yukarı