KVP izlemeye değer mi?

@Negan Smith @351633 ismini hatırlayamadığım bir kaç dost daha var bu konuda uzman olan, yardımcı olacaklardır.
KV izle ve değer çok güzel sahneler kapak laflar raconlar var KV Türk dizi sektörünün altın yılında çekildiği için kalite bariz ben çok izleyemedim 9 bölüme kadar izledim vakit buldukça yavaş yavaş izliyorum.

Kv sever olarak şunu söyleyim. Mematinin öldüğü bölüme kadar izle sonrasında zaten dizi vasat bir hal alıyor :)
kv ve KVP yi kıyaslamak bana göre pek adil olmaz. Hepimiz birer Süleyman Çakır fanboyu olabilsekte aslında dizinin anlatmak istediği başka bir şey. KV görünüşte mafya dizisi gibi dursada içinde bir dönemin Türkiye'sini barındırır keza KVP de. Türkiye siyasi olaylarına ilginiz birazcık bilginiz varsa dizide ki olayları aslında daha iyi kavrayabiliyorsunuz insan izlerken AAA'a burada bu olaya gönderme yapılmış tarzında. Bu arada KV filmlerini de izlemelisin özellikle Irak ve gladio.

Kesinlikle değer. Ama ilk 97 bölümden sonrası vasat sanırım.

Zaten ilk 5 bölümü beğenmesen bile kendini izlemeye zorlarsan bence bırakamazsın. (Ömer baba ve elif/canan sahnelerini geç direk)

Geri
Yukarı