Kwai güvenilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam legal değil. Hatta Papara desteğe yazmıştım sıkıntı çıkmaz ve harbiden para kazanabiliyorsunuz ben toplamda Papara hesabıma 51TL'ye kadar para kazandım.

Aynen öyle. Bende 2 gün önce para çekmiştim ve o parayla birlikte 2 haftada toplamda 40 TL kazandım. Hatta bu gece de talep oluşturacağım, o nedenle 45 diyebilirim. Bunu sadece 2 hafta boyunca her gün 10-15 dakikamı ayırıp video izleyerek kazandım. Zaten İnstagram Reels videoları gibi sadece Reels videolarından 1-2 tık daha kalitesiz. Yani İnstagram Reels'da dolaşacağınıza Kwai'de dolaşın derim, hem izledikçe para kazanıyorsunuz hem de Reels videoları izlemiş kadar oluyorsunuz. Gayet de güvenilir, tavsiye ederim.

Aynen öyle. Bende 2 gün önce para çekmiştim ve o parayla birlikte 2 haftada toplamda 40 TL kazandım. Hatta bu gece de talep oluşturacağım, o nedenle 45 diyebilirim. Bunu sadece 2 hafta boyunca her gün 10-15 dakikamı ayırıp video izleyerek kazandım. Zaten Instagram Reels videoları gibi sadece Reels videolarından 1-2 tık daha kalitesiz. Yani Instagram Reels'da dolaşacağınıza Kwai'de dolaşın derim, hem izledikçe para kazanıyorsunuz hem de Reels videoları izlemiş kadar oluyorsunuz. Gayet de güvenilir, tavsiye ederim.

Dostum bunun cezai işlemelerini nasıl geçeceksin 1 TL çeksen bile vergisi var ödemeyince ceza kesiliyor.

Ne cezai işlemi acaba sorabilir miyim? Ayrıca neyin vergisinden bahsediyorsunuz?
Kwai bir sosyal medya ve 2022 ocak ayında bir yasa geldi sosyal medyadan kazanılan her para için vergi alınacak. Sen düzenli bir şekilde para çekimi yapıp vergi vermezsen devlet ceza uygular

Kwai bir sosyal medya ve 2022 Ocak ayında bir yasa geldi sosyal medyadan kazanılan her para için vergi alınacak. Sen düzenli bir şekilde para çekimi yapıp vergi vermezsen devlet ceza uygular.

Söylediğinizin doğru olduğuna emin misiniz? Eğer hâla eminseniz bi' kaynak vs. bir şey atar mısınız? Ayrıca düzenli para çeksem bile çektiğim miktar 5 TL, yüksek bir miktar olsa hadi neyse diyeceğim ama yüksek bir miktar da değil küçücük bir miktar.

Ekran görüntüsü 2022-10-27 205934.png

Hocam legal değil. Hatta Papara desteğe yazmıştım sıkıntı çıkmaz ve harbiden para kazanabiliyorsunuz ben toplamda Papara hesabıma 51TL ye kadar para kazandım.
Legal değil demek yasa dışı demek, illegal değil demek istedin sanırım papara desteğin ekran görüntüsünü atabilir misin belki anlaşmalı olduğu için yasaldır kesin bilgiye sahip olmuş oluruz

Kwai bir sosyal medya ve 2022 Ocak ayında bir yasa geldi sosyal medyadan kazanılan her para için vergi alınacak. Sen düzenli bir şekilde para çekimi yapıp vergi vermezsen devlet ceza uygular

Kwai ama yeni yaygınlaşan bir uygulama devlet buna vergi bindiremez bir de kazandığımız fiyat da o kadar fazla bir şey değil?

Söylediğinizin doğru olduğuna emin misiniz? Eğer hâla eminseniz bi' kaynak vs. bir şey atar mısınız?

Eki Görüntüle 1555315
Dediğim gibi anlaşmalı değilse vergi vermek zorundasın dostum ben de 250tl çekim yaptım pişmanım vergi cezası olabileceğini bugün öğrendim bu işi yapan bir abi anlattı o vergi işlemlerini yapıyormus para cekerken

Kwai ama yeni yaygınlaşan bir uygulama devlet buna vergi bindiremez bir de kazandığımız fiyat da o kadar fazla bir şey değil?
Belli olmaz. Ekran görüntüsü atabilir misin buraya? Papara desteğin

Dediğim gibi anlaşmalı değilse vergi vermek zorundasın dostum ben de 250TL çekim yaptım pişmanım vergi cezası olabileceğini bugün öğrendim bu işi yapan bir abi anlattı o vergi işlemlerini yapıyormus para cekerken.

Ayrıca düzenli para çeksem bile çektiğim miktar 5 TL, yüksek bir miktar olsa hadi neyse diyeceğim ama yüksek bir miktar da değil küçücük bir miktar.

Hocam öyle sözlü demekle olmuyor, bir kaynak vs. bir şey atın da söylediğiniz ile attığınız kaynak veya bizim para çektiğimiz miktar uyuşuyor mu görelim? Düzenli para çektiğimiz miktar o kadar küçücük ki günlük harçlığımız kadar bile değil.

Hocam öyle sözlü demekle olmuyor, bir kaynak vs. bir şey atın da söylediğiniz ile attığınız kaynak veya bizim para çektiğimiz miktar uyuşuyor mu görelim? Düzenli para çektiğimiz miktar o kadar küçücük ki günlük harçlığımız kadar bile değil.
Böyle yazdı Papara bana ticket da

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221027-210656_Gmail.jpg
    Screenshot_20221027-210656_Gmail.jpg
    72,2 KB · Görüntüleme: 205
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı