KYK burs borcu için vergi affı var mı?

BrkOz

Kilopat
Daha fazla  
Üniversite zamanında aldığım KYK bursum vergi dairesine devredilmiş ve faiz işlemiş. Bu borç için vergi affı ve yapilandirma var mı şu anda? Yapılandırma var diye biliyorum ama faiz üzerinden yapilandirirsam çok para ödeyeceğim. Vergi affıyla yapılandırmak istiyorum. Bilgisi olan var mı? Ya da nereden bilgi alabilirim? Vergi dairesini ararsam işlem başlatılır diye tırsıyorum.

Normalde bu virüsten önce yani ocak ayında gündemdeydi bu konu. Ama araya virüs falan girince unutuldu gidildi.

Devlet gibi bir yapının ülkeyi ileriye taşıyacak beyinleri haraca bağlaması çok acı. Ödemezseniz maaşınızdan kesiliyor. Bu parayı bende 2 yılda maaş kesintisiyle ödedim.

Devlet gibi bir yapının ülkeyi ileriye taşıyacak beyinleri haraca bağlaması çok acı. Ödemezseniz maaşınızdan kesiliyor. Bu parayı bende 2 yılda maaş kesintisiyle ödedim.
Ben de şu an maaş alıyorum garanti bankasında maaş hesabım var ancak maaş hesabından çekilmiyor diye duymuştum. Sende nasıl kesildi anlamadım. 3 aydır bir kesinti olmadı bende

Ben de şu an maaş alıyorum garanti bankasında maaş hesabım var ancak maaş hesabından çekilmiyor diye duymuştum. Sende nasıl kesildi anlamadım. 3 aydır bir kesinti olmadı bende
Ben 3 sene memur olarak nüfus müdürlüğünde çalıştım ve kesinti oldu. Özel sektörde olmuyor olabilir. Tabi nerde çalışıyorsun söylememişsin bilmiyorum.

Ben 3 sene memur olarak nüfus müdürlüğünde çalıştım ve kesinti oldu. Özel sektörde olmuyor olabilir. Tabi nerde çalışıyorsun söylememişsin bilmiyorum.
Ozel sektordeyim. Devlette calisirken maasi devlet bankalarından ödüyorlarsa eger ordan kesinti olabilir belki

Yeni konular

Geri
Yukarı