KYK çevresinde mobil internet yavaş

Boulite1206

Picopat
Başlıkta belirttiğim gibi 3G/4G deniyorum yavaş bir internet alıyorum. Speedtest denediğimde hız birden düşüyor oyunlarda da çok ping oluyor. Hattım BİMCELL.

Yurtta internet sıkıntı. Biliyorum KYK'lar hem kotalı hem çekmiyor hem yavaş vs. vs.. Maalesef ki yapabileceğiniz pek bir şey yok. Mobil hat ile de oyun oynanmaz, mobilde internet çok dalgalı.
Alternatif çözümler Süperbox almak, yurt değiştirmek, eve çıkmak, Türkcell'e geçmek.

Yurtta internet sıkıntı. Biliyorum KYK'lar hem kotalı hem çekmiyor hem yavaş vs. vs. Maalesef ki yapabileceğiniz pek bir şey yok. Mobil hat ile de oyun oynanmaz, mobilde internet çok dalgalı.
Alternatif çözümler Superbox almak, yurt değiştirmek, eve çıkmak, Turkcell'e geçmek.

Okumaktan daha çok sürünmeye gelmişim. Yurtlar desen koğuş gibi yemek desen bir avuç onu da açlıktan ölmeyelim diye veriyorlar internet desen o da yok. Sadece birkaç saat oyun oynayıp stres atmak istiyorum onu da yapamıyorum. Bu kadar zorluk çekip eve döndüğümde aylarca işsiz kalacağım belki de.

Okumaktan daha çok sürünmeye gelmişim. Yurtlar desen koğuş gibi yemek desen bir avuç onuda açlıktan ölmiyelim diye veriyorlar internet desen o da yok. Bu kadar zorluk çekip eve döndüğümde aylarca işsiz kalacağım belkide.
Anladığım kadarıyla ilk senen ve şu an oda arkadaşların gelmemiş onlar gelince biraz daha fikirlerin değişir yurt hakkında. Aktivite yapıp zaman geçirmeye bak bu sırada yeni arkadaşlar edinirsin. Yurtta yemek yetmez zaten kanka üniversitedeki yemeği asla kaçırma yurtta hafta sonu üniversite yemeği olmadığı için problem o zamanda dışarıdan yemek iste 2 gün. İlk 1 hafta geçtiğinde alışırsın kafan rahat olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı