KYK çıkması için kriterler var mı?

Hemen hemen herkese çıkar hocam torpil olsa bile bir şey yapamazsınız algoritmaya dayalı kura usulü tarzında seçilir ve yerleştirilirsiniz. Eğer torpiliniz varsa sadece yerleştirildikten sonraki süreçte yardımcı olur bunun dışında müdahil olamaz.

Hocam hangi bölümdesiniz?

İnsan Kaynakları Yönetimi ( Lisans )

Hemen hemen herkese çıkar hocam torpil olsa bile bir şey yapamazsınız algoritmaya dayalı kura usulü tarzında seçilir ve yerleştirilirsiniz. Eğer torpiliniz varsa sadece yerleştirildikten sonraki süreçte yardımcı olur bunun dışında müdahil olamaz.

Anladım hocam lakin KYK'ya da pek sıcak bakmıyorum nedense. Sanırsam 4 kişilik olucak odalar ve bilgisayarım çalınır diye de tırsmıyor değilim. Özel yurtlar çok mu pahalıdır Isparta'da?

Anladım hocam lakin KYK'ya da pek sıcak bakmıyorum nedense. Sanırsam 4 kişilik olacak odalar ve bilgisayarım çalınır diye de tırsmıyor değilim. Özel yurtlar çok mu pahalıdır Isparta'da?

Texas'a gitmiyorsunuz hocam hiçbir şey olmaz merak etmeyin. En kötü dolabına kitlersin zaten hiçbir akıllı hırsız KYK da laptop çalmaz çok ağır sonuçları olur. Bunun dışında özel yurtlar gereksiz pahalı oluyor yine de internetten araştırıp özel yurtlar ile görüşebilirsiniz.

Texas'a gitmiyorsunuz hocam hiçbir şey olmaz merak etmeyin. En kötü dolabına kitlersin zaten hiçbir akıllı hırsız KYK da laptop çalmaz çok ağır sonuçları olur. Bunun dışında özel yurtlar gereksiz pahalı oluyor yine de internetten araştırıp özel yurtlar ile görüşebilirsiniz.

Özel yurtlarda ücretler nasıl ödeniyor peki? taksit imkanı oluyor mu mesela?

Geri
Yukarı