KYK için Alınan Ziraat Kartıyla İnternet Bankacılığı Nasıl Açılır?

Yago

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Front End Developer / Profosyonel Powerlifting Sporcusu
Bugün KYK kartımı gidip teslim aldım. Fakat mobil bankacılık ve internet bankacılığı ile ilgili bana bir şey demediler. Arkadaşlarım direkt şubeye gitmeden açtırabildiklerini söylüyorlar fakat ben yapamadım.

App'e girip şifremi unuttum demeyi vb denedim ama olmuyor internet bankacılığı bulunamadı diyor. Acaba siz nasıl açtırdınız? Bir arkadaşım sonuçların olduğu sayfada bir link vardı ordan yaptım dedi fakat ben öyle de bir link göremedim. İnternette de bununla ilgili bir şey bulamadım.

Acaba tekrardan şubeye gitmeden açtırabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Müşteri temsilcisini arayıp açtırabiliyorsun ben öyle yapmıştım geçen yıl.

İkinci seçenek de Ziraat'in sitesine girip, bireyselden giriş yaparak ayarlardan açmak.

Müşteri temsilcisini arayıp açtırabiliyorsun ben öyle yapmıştım geçen yıl.

İkinci seçenek de Ziraat'in sitesine girip, bireyselden giriş yaparak ayarlardan açmak.

Ben Ziraatin sitesine giremiyorum. Bana hata veriyor şifremi unuttum diyorum kaydınız bulunamadı diyor. Müşteri hizmetlerini aradım aktif gözüküyor fakat bilgileriniz güncel değil ondan mesaj iletilmemiş size diyor.

İlk kez KYK ile Ziraat kullanıyorum nasıl güncel olmayabilir bilgim anlamadım.

Ben Ziraat bankası şubesine gidip internet bankacılığımı açtırmıştım. Ama kayıtlı olduğum şubeydi.
Bana herhangi bir şube olur dediler de vakit bulamadım gitmedim.

Aynı şekilde telefon numarası değiştirilebiliyor mu?
Değiştirebilirsin. Ziraat kendi buluyor zaten sen söylemesende. Kendi üzerime olsun diye yeni hat almıştım ama güncellememiştim, aklıma gelince baktığımda yeni numaram yazıyordu.
Not: her ihtimale karşı sen yine de kontrol et.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı