KYK Kredi/Burs başvurusu gözükmüyor

whitas

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-Ryzen 5 3600

-XFX RX 6600 Ekran kartı

-Gigabyte B450M S2H V2 Anakart

-2x Corsair Vengeance LPX 8GB DDR4 3000Mhz Ram

-PNY CS900 240GB SSD

-1TB SSD

-Corsair Carbide Spec Delta RGB 550W 80+ Kasa ve PSU
Merhaba, başvurular açılınca KYK Kredi/Burs başvurusu yaptım. Sitede yoğunluk vardı ve zorda olsa açıldığı gün başvurumu tamamladım. Karşıma başvurunuz onaylandı başvuru süreci içerisinde istediğiniz zaman bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz yazısı da çıktı.
Şimdi başvuru sorgulama ekranına girdiğimde başvurumu göremiyorum.
e-Devlet'te 'taahhütname onay' kısmında:
"Daha önceden yapılmış herhangi bir Kredi/Burs başvurunuz bulunmamaktadır." yazıyor.
Kredi / burs durum belgesi sorgulama' kısmında ise:
"Xxxxxxxxxxx T.C. Kimlik numaralı xxxxxxxxx adlı kişi 04.12.2022 tarihi itibarıyla kredi ve yurtlar genel müdürlüğü'nden herhangi bir kredi/burs almamaktadır.
Not: Xxxxxxxxxxx T.C. Kimlik numaralı xxxxxxxxx adlı kişinin 2022/2023 öğretim yılı başvuru dönemi içerisinde kredi/burs başvurusu bulunmaktadır." yazıyor.
Başvuran varsa hizmetlerden gençlik ve spor bakanlığı'nı seçip kredi burs durum belgesi sorgulama bölümüne bakabilir mi? Sizinde aynı mı yoksa benim başvurum sayılmadı mı?
Şu an herkeste mi böyle yardımcı olabilir misiniz?

Bende de başvurmama rağmen "Daha önceden yapılmış herhangi bir Kredi/Burs başvurunuz bulunmamaktadır." yazıyor. Ayrıyeten aynı şekilde "Xxxxxxxxxxx T.C. Kimlik numaralı xxxxxxxxx adlı kişinin 2022/2023 öğretim yılı başvuru dönemi içerisinde kredi/burs başvurusu bulunmaktadır." yazıyor bende de.

Bu yüzden kafana çok takmana gerek yok dostum, diğer başvuran arkadaşlarımda da aynı yazıyor.

Bende de başvurmama rağmen "daha önceden yapılmış herhangi bir Kredi/Burs başvurunuz bulunmamaktadır." yazıyor. Ayrıyeten aynı şekilde "xxxxxxxxxxx T.C. Kimlik numaralı xxxxxxxxx adlı kişinin 2022/2023 öğretim yılı başvuru dönemi içerisinde kredi/burs başvurusu bulunmaktadır." yazıyor bende de.

Bu yüzden kafana çok takmana gerek yok dostum, diğer başvuran arkadaşlarımda da aynı yazıyor.

Çok teşekkürler

Merhaba, başvurular açılınca KYK Kredi/Burs başvurusu yaptım. Sitede yoğunluk vardı ve zorda olsa açıldığı gün başvurumu tamamladım. Karşıma başvurunuz onaylandı başvuru süreci içerisinde istediğiniz zaman bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz yazısı da çıktı.
Şimdi başvuru sorgulama ekranına girdiğimde başvurumu göremiyorum.
e-Devlet'te 'taahhütname onay' kısmında:
"Daha önceden yapılmış herhangi bir Kredi/Burs başvurunuz bulunmamaktadır." yazıyor.
Kredi / burs durum belgesi sorgulama' kısmında ise:
"Xxxxxxxxxxx T.C. Kimlik numaralı xxxxxxxxx adlı kişi 04.12.2022 tarihi itibarıyla kredi ve yurtlar genel müdürlüğü'nden herhangi bir kredi/burs almamaktadır.
Not: Xxxxxxxxxxx T.C. Kimlik numaralı xxxxxxxxx adlı kişinin 2022/2023 öğretim yılı başvuru dönemi içerisinde kredi/burs başvurusu bulunmaktadır." yazıyor.
Başvuran varsa hizmetlerden gençlik ve spor bakanlığı'nı seçip kredi burs durum belgesi sorgulama bölümüne bakabilir mi? Sizinde aynı mı yoksa benim başvurum sayılmadı mı?
Şu an herkeste mi böyle yardımcı olabilir misiniz?
Merhabalar, bana bu sene burs çıktı taahhütnamemi de onayladım. Bugün kredi/burs durum kısmından sorguladım ama aynı yazı bende de çıktı “herhangi bir kredi/burs almamaktadır” yazıyor. Acaba daha ilk ödeme yatmadığı için mi böyle yazıyor sizin durumunuz nasıl oldu paranızı alabildiniz mi? Cevaplarsanız çok sevinirim.

Merhabalar, bana bu sene burs çıktı taahhütnamemi de onayladım. Bugün kredi/burs durum kısmından sorguladım ama aynı yazı bende de çıktı “herhangi bir kredi/burs almamaktadır” yazıyor. Acaba daha ilk ödeme yatmadığı için mi böyle yazıyor sizin durumunuz nasıl oldu paranızı alabildiniz mi? Cevaplarsanız çok sevinirim.

Geri
Yukarı