KYK Kredi Kartıyla 900 TL Ekran kartı alınır mı?

Valla bende KYK kredi karti kullaniyorum, 800 liralik alisverisim oldu oyle dediginiz gibi degil. Bilmeden konusmayalim lutfen, ayrica KYK kartlarinda taksit yoktur.

Teşekkürler arkadaşlar mesajlar için fakat şu an banka kartında zaten para yok harçlık avans da dahil tamamen bitik. Yani ayın 10'unda 100 TL yatıcak. Sanırsam 2 ay bekleyip kartta harçlık avansla beraber 900 TL biriktikten sonra nakit olarak çekip almalıyım ekran kartını.
Valla bende KYK kredi karti kullaniyorum, 800 liralik alisverisim oldu oyle dediginiz gibi degil. Bilmeden konusmayalim lutfen, ayrica KYK kartlarinda taksit yoktur.
Yanlışın var dostum hepsiburada.com da yapılıyor.

Teşekkürler arkadaşlar mesajlar için fakat şu an banka kartında zaten para yok harçlık avans da dahil tamamen bitik. Yani ayın 10'unda 100 TL yatıcak. Sanırsam 2 ay bekleyip kartta harçlık avansla beraber 900 TL biriktikten sonra nakit olarak çekip almalıyım ekran kartını.

Yanlışın var dostum hepsiburada.com da yapılıyor.

Hepsiburada uzerinden aldim 800 liralik alisverisim oldu zaten taksitli secebiliyorsun fakat banka tek cekim aliyor. Ara sor Ziraat'i.
KYK kartının banka kartından bahsediyorsunuzz sanırım, zira kredi kartında hem limiti geçmek mümkün değil hem de taksit var.

Limiti gecmek mumkun, bir gelir gostermen gerek sadece.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı