KYK yurdu için internet önerisi

Lear Mert

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba, KYK yurdunda kalıyorum ve laptop aldığım için malum internet bağlantısı gerekiyor. Oyun indirmek, oyun oynamak, maç, film izlemek falan bayağı kotalı bir internet lazım. Ama ne yapacağım, nasıl yapacağım hiç bilmiyorum. Taşınabilir internet falan olabilir mi? Yardımcı olur musunuz?

(Telefonun internetini bağlayınca 10 dakikada 1 GB yiyor sadece YouTube abartısız.)

Merhaba, KYK yurdunda kalıyorum ve laptop aldığım için malum internet bağlantısı gerekiyor. Oyun indirmek, oyun oynamak, maç, film izlemek falan bayağı kotalı bir internet lazım. Ama ne yapacağım, nasıl yapacağım hiç bilmiyorum. Taşınabilir internet falan olabilir mi? Yardımcı olur musunuz?

(Telefonun internetini bağlayınca 10 dakikada 1 GB yiyor sadece YouTube abartısız.)

Superbox paketine bakabilirsiniz eğer her ay 1K ödeyebilecek durumunuz varsa.

150 GB 500 lira civarı Superbox'da limitsiz 1.2K falan eğer oda arkadaşınız veya yan odadan birkaç kişi bulursanız kişi başı 300-400 TL'ye gelebilir ama o kadar para verene kadar telefonların sınırsız YouTube Instagram gibi paketleri oluyor yanılmıyorsam Vodafone de öyle bir şeyler vardı fiyatları uygun değil ama Superbox kadar pahalı değil bir bakın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı