KYK yurdunda elektrikli scooter tutulabilir mi?

Makaleler
9
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10750H || GTX 1660 Ti 6 GB Mobile || 2x16 GB RAM || 512 GB NVMe M.2 SSD || 1080p 144 Hz IPS Panel || Windows 11-macOS Big Sur || Acer Nitro 5 AN515-55 2020 ||
Meslek
Öğrenci
Yasal olarak haklarımız nelerdir? Katlamak şartıyla oda içi veya bunun için özel bir alanda ulaşım aracını şarj etmek için hakkımız var mıdır? 70-80 cm boy ve 15 cm eninde 18 kg bir scooter. Elimde taşıyıp odada şarj etmek istiyorum. Yurt yönetimi ile konuşmadan önce ön bilgi ve varsa haklarımızı öğrenmek istiyorum.

Benim kaldığım KYK hiçbir şekilde odaya bisiklet, elektrikli scooter çıkarmaya izin vermiyordu. Hatta bazı scooter sahipleri gidonun üstüne poşet geçirip yurdun dışına bırakmak zorunda kalmıştı. Kalacağınız yurdu arayıp bilgi almanız daha doğru olur.

Benim kaldığım KYK hiçbir şekilde odaya bisiklet, elektrikli scooter çıkarmaya izin vermiyordu. Hatta bazı scooter sahipleri gidonun üstüne poşet geçirip yurdun dışına bırakmak zorunda kalmıştı. Kalacağınız yurdu arayıp bilgi almanız daha doğru olur.
Hocam yurt sadece bisiklet parkına alıyor. Hakkımız var mi şarj etmek için? Ona göre yetkili yerlerden talep edeceğim.

Kalacağınız yurttaki müdürü, yetkiliyi tanıyorsanız, aranız iyi ise izin verirler hocam.
Ne iyi ne kötü herhangi bir konu için hiç görüşmedim, yüzünü bile nadir görmüşümdür.

Yasal olarak haklarımız nelerdir? Katlamak şartıyla oda içi veya bunun için özel bir alanda ulaşım aracını şarj etmek için hakkımız var mıdır? 70-80 cm boy ve 15 cm eninde 18 kg bir scooter. Elimde taşıyıp odada şarj etmek istiyorum. Yurt yönetimi ile konuşmadan önce ön bilgi ve varsa haklarımızı öğrenmek istiyorum.

Yanlış anlama dostum ama orası biraz kurtlar sofrası. Çok gerekmedikçe değerli eşyalarını götürme derim. İstisnasız her KYK da bir hırsız var çünkü.

Geri
Yukarı