KYK Yurdunda Wi-Fi Düşük Bağlantı Hızı

Furkan123123

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe
Arkadaşlar bu yıl 2. senem, fiyatı uygun diye KYK yurtlarında kalmaya başladım. Yurt interneti çok yavaş, Skype'da görüşme dahi yapılamıyor. Sürekli bağlantı kesiliyor, her 15 dk'da bir internet gidiyor, bazısı indirme yapıyor bazıları internete giremiyor. Bunun önüne geçmek için ne yapabilirim? Bilgisi olan lütfen yardımcı olsun, kafayı yemek üzereyim burada.

Son düzenleyen: Moderatör:
KYK Yurtlarındaki Wi-Fi maalesef böyle. Bunu çözebilecek bir durum yok. Şahsen bende KYK'da kalıyorum. VPN ile arada işe yarıyordu artık oda yaramıyor. Sanırım kişisel sınırlama var. Belli bir kotaya ulaşınca internet dahada yavaşlıyor. Yapacak bir şey yok. İlla bir çözüm istiyorsan USB ile internete bağlan. Yada Telefonuna yüklü bir internet paketi yapıp bağlantı yaparsın.

Sınırlama olduğunu düşünüyorum. Veya indirme yapanlar var ise o yüzden yavaş olabilir.

Aynen. Birde buna ekleme yapayım. Gündüz herkes okulda iken internet çok hızlı çalışıyor. Fakat çok hızlı dediğim yine 400KB/s indirme hızıdır. Fakat akşam olunca internet hızı 75KB/s'ye düşüyor. Tabi bu internette gezinirken olan bir durum. İndirme yaparken 800KB/s'ye kadar yükselen bir indirme oluyor. KYK özel bir sınırlama kullanmış.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı