KYK yurt başvurum olumsuz sonuçlandı, neler yapılmalı?

jonas49

Picopat
Daha fazla  
Selam iyi akşamlar öncelikle, KYK yurdun da ön lisans programı okuduğum süreç boyunca konakladım fakat dönemim uzadı, bildiğiniz gibi ev tutmak turizm bölgesinde ki şehirler için fahiş fiyatın da, benim aklıma fazla bir şey gelmiyor ama aramızdan birinin buna benzer bir sorunu olmuştur ve çözüm seçenekleri olarak bana fikir verebilir.

Şimdiden teşekkür ediyorum.

Misafir olarak kalındığını bilmiyordum, sabah kaldığım yurdu arayıp bilgi alacağım.
Teşekkür ederim.
Yurdunuz da yer varsa misafir olarak kalabiliyorsunuz. Örneğin arkadaşım yatay geçiş yaptı şuan bizim yurtta misafir olarak kalıyor , başvuruların açılmasını bekliyor. Sizde kalacağınız yurdu arayın bilgi alın. İyi akşamlar.

Apart tutabilirsin fiyatı daha uygun olur. Onun disinda arkadaşların varsa ortak eve çıkılabilir. Baska aklima gelen tek çare ücretli yurtlar.

Çok fazla arkadaşım olmadı, olanlar ise yatay geçiş ile üniversitelerini değiştirdiler, apart için araştırma yapacağım teşekkürker.

Yurdunuz da yer varsa misafir olarak kalabiliyorsunuz. Örneğin arkadaşım yatay geçiş yaptı şu an bizim yurtta misafir olarak kalıyor, başvuruların açılmasını bekliyor. Sizde kalacağınız yurdu arayın bilgi alın. İyi akşamlar.

Başvuru yapmadan kalabilmek şaşırttı beni, yine de çok teşekkür ediyorum iyi akşamlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı