KYK yurt internetinde Discord açılmıyor

• Konuyu başlatan Furna
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 845

Furna

Femtopat
Daha fazla  
Başlık saçma oldu ama konuyu en iyi öyle açıklayabilirdim, 3 hafta ve 25 GB mobil veriden sonra sonunda yurt internetine baglanabildim (sorun yaşayanlar için cerezleri ve geçmişi silince kayıt ol ekranı açıldı)

Discord çalışıyor, mesaj atabiliyorum ve alabiliyorun (telefonda sesli girmedigimden o kısmı bilmiyorum) fakat üstte hep "connecting..." durumunda kalıyor ve Nitro emojileridir falan çalışmıyor, enteresan bir durumda kalıyor kısacası.

Bu konuyu yaşayan ve çözümü olan var mı?

Başlık saçma oldu ama konuyu en iyi öyle açıklayabilirdim, 3 hafta ve 25 GB mobil veriden sonra sonunda yurt internetine baglanabildim (sorun yaşayanlar için cerezleri ve geçmişi silince kayıt ol ekranı açıldı)

Discord çalışıyor, mesaj atabiliyorum ve alabiliyorun (telefonda sesli girmedigimden o kısmı bilmiyorum) fakat üstte hep "connecting..." durumunda kalıyor ve Nitro emojileridir falan çalışmıyor, enteresan bir durumda kalıyor kısacası.

Bende bir sorun yok, kullanılan sertifika da ortak diye biliyorum. Belki hız olarak kötüdür KYK internetiniz. Ben bir sorun yaşamıyorum hız açısından şu an.

Kardeşim KYK yurt internetine bağlanıp Steam'den oyun indiriyor ama Discord'da çok ping var deyip sesli sohbete gelemiyor. Ping sorunu vs. olabilir net bilmiyorum.

Bende de iki aşamalı doğrulama kodu yanlış hatası veriyor normal ev interneti. Hesap gitti sanırım benim artık son olarak VPN varsa VPN kullan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bir sorun yok, kullanılan sertifika da ortak diye biliyorum. Belki hız olarak kötüdür KYK internetiniz. Ben bir sorun yaşamıyorum hız açısından şu an.
Hocam kampüs internetine bağlanmak için bir CA sertifikası yüklemiştim belki ondan kaynaklı olabilir, VPN kullanmayı denedim onunla çalışıyor şuan, KYK interneti baya enteresan bir şey

Bende de iki aşamalı doğrulama kodu yanlış hatası veriyor normal ev interneti. Hesap gitti sanırım benim artık son olarak VPN varsa VPN kullan.
VPN çalışıyor şimdi denedim, bu arada Google Authenticator mı kullanıyorsunuz?

Hocam kampüs internetine bağlanmak için bir ca sertifikası yüklemiştim belki ondan kaynaklı olabilir, VPN kullanmayı denedim onunla çalışıyor şu an, KYK interneti bayağı enteresan bir şey.

VPN çalışıyor şimdi denedim, bu arada Google Authenticator mı kullanıyorsunuz?

Evet hocam.

Hocam bana da giriş ekranı gelmiyor. Siz https://wifi.gsb.gov.tr/ sitesinin mi çerezlerini sildiniz?

Geri
Yukarı