KYK yurtlarında yedek dönem nasıl yenilenir?

MatematikVSFen

Picopat
Daha fazla  
KYK yurtlarında yedeklerdeyim. (585) sene sonuna kadar her pazartesi/perşembe mi yedek sıram güncellenecek? Dönem bittiğinde halen yerleşememişsem elimde kalan yedek sıram kalacak mı yoksa baştan mı tercih yapmam gerekecek?
1. dönem sonuna doğru yeni bir yurt açılacak. (1200 kişi) açıldıktan sonra oraya alma gibi bir ihtimal var mı?
Bilgilendirebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Belli bir süre daha pazartesi perşembe veya haftada 2 gün olacak şekilde devam ediyor. Bir noktadan sonra tek güne düşüyor diye hatırlıyorum. Ve yurt yedek açıklaması sanırım nisana kadar devam ediyordu benim arkadaşımın 2.dönemden bir müdden sonra sıfırlanmıştı sırası ona sıra gelmeden. Bir sonraki sene tekrar başvurması gerekiyordu. 1.dönemin sonunda yurt eğer açılacaksa oraya alınma ihtimalin var evet. Büyük bir alım gerçekleştirebilirler ve sende sırada olduğun için girebilirsin.

Belli bir süre daha pazartesi perşembe veya haftada 2 gün olacak şekilde devam ediyor. Bir noktadan sonra tek güne düşüyor diye hatırlıyorum. Ve yurt yedek açıklaması sanırım nisana kadar devam ediyordu benim arkadaşımın 2.dönemden bir müdden sonra sıfırlanmıştı sırası ona sıra gelmeden. Bir sonraki sene tekrar başvurması gerekiyordu. 1.dönemin sonunda yurt eğer açılacaksa oraya alınma ihtimalin var evet. Büyük bir alım gerçekleştirebilirler ve sende sırada olduğun için girebilirsin.
ağustos ayında 100 gün içinde açılacak diye duyuru atmışlar. hesaplarsak aralık hadi Ocak olsun. 1. dönemin sonu yapıyor. bir sorum daha var. ben bu başvurularda babamın maaşına emekli + iş maaşını yazmıştım. bu sefer emekli yazsam olur mu? bu konuda bilgin var mı? Bandırma’ya Rekor Hızla KYK Erkek Yurdu Açılıyor

Başvura da ne yazdıysan onu yaz bence. Ama sıkıntı olacağını sanmıyorum böyle şeylere senin beyanındansa kendilerinin edindikleri bilgilere daha çok bakıyorlardır.

Geri
Yukarı