KYK'ya masaüstü bilgisayar getirmek mantıklı mı?

SamiK

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
KYK'da kalıyorum, 4 kişiyiz. Oda arkadaşlarım temiz kişiler. Yurdum şehre uzak olduğu için zaman geçirmek hayli sıkıntı oluyor. Ayrıca bilgisayar kullanmayı özledim. Masaüstünü kursam kasa için koruyucu kilitler vs. var mıdır? Kasayı masaya zincirlemeyi düşünüyorum. Odamıza yabancı giren yok haftada bir görevli kontrole geliyor o kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstü baya sorun eder sana. Sıkıntı yaşadığında B planın olmaz yük olur sana. Çalınmasından ve zarar görmesinden bahsetmek bile istemiyorum. Özlemişsin anlayabiliyorum seni ama riskli bir şey? Bu tarz durumlarda laptop daha uygun oluyor. Arkadaşım asla laptop almam masaüstü candır oyun oynadığını hissediyor insan derdi. Mecbur bu tarz durumlara düşünce almak zorunda kaldı.

Tabii ki mantıklı değil. Hem güven sorunu oluşacak hem de masaüstünün laptoba göre daha sesli çalışabileceğinden odandakiler için rahatsızlık yaşatacak. Şahsen ben böyle bir şey odamda istemezdim. Küçücük 8 metrekare oda da bazen nasıl yaşanılması gerektiğini bilmek lazım. Kimse bir süre sonra bu kadar kalabalığa/gürültüye ya da olumsuz bir şey yaşamayı istemez.

Masaüstü baya sorun eder sana. Sıkıntı yaşadığında B planın olmaz yük olur sana. Çalınmasından ve zarar görmesinden bahsetmek bile istemiyorum. Özlemişsin anlayabiliyorum seni ama riskli bir şey? Bu tarz durumlarda laptop daha uygun oluyor. Arkadaşım asla laptop almam masaüstü candır oyun oynadığını hissediyor insan derdi. Mecbur bu tarz durumlara düşünce almak zorunda kaldı.
Sanırım öyle olacak. Cidden can sıkan bir hal aldı. Ara dönemde değiştirmem lazım mutlaka

Geri
Yukarı