Sürprizbozan Kyle Crane Dying Light 2'nin DLC'sinde geri mi dönecek?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bence tedavi bulunucak. Yani eğer bulunmazsa Dying Light 2'yi yapmaları amaç ne?

Her şeyden önce para kazanmak. Hiç sanmıyorum 2. oyundan oyunu tamamen bitirecek bir DLC çıkarmalarını. En azından 3. oyunda falan böyle şeylere girebilirler. 2. oyun için çok erken. Bir giriş, gelişme ve sonuç olmalı. Her ne kadar hikaye sıkıcı olsa da böyle gitmeleri lazım. İlk oyun hikayenin girişi olsa 2. oyunda gelişmesi 3. oyunda ancak sonuç bölümüne geçilir. Hem bir oyunda daha satıp para kazanmak varken.

Bence bir süper volotile olarak geri dönüp Aiden ile savaşması çok daha ilginç olur. Çok sıradan olur tedaviyi bulmaları keza tedaviyi bulsalar bile dünyaya verilen zararı geriye dönük olarak çözebilecek hiçbir yol yok. Ölenler öldü dönüşenler dönüştü. Şimdi hiç alakasız bir yerden tedavi bulup zombileri de insana tekrar döndürürseler gerçekten zaten tutarsız ve içi boş olan hikaye iyice sarpa sarar. Kimse bu oyunları hikaye için oynamıyor. Zombi öldürmek eğlenceli ve parkur mekanikleri iyi. Ben gerçi 2. oyunda inanılmaz sıkıldım. Daha bitiremedi

Her şeyden önce para kazanmak. Hiç sanmıyorum 2. oyundan oyunu tamamen bitirecek bir DLC çıkarmalarını. En azından 3. oyunda falan böyle şeylere girebilirler. 2. oyun için çok erken. Bir giriş, gelişme ve sonuç olmalı. Her ne kadar hikaye sıkıcı olsa da böyle gitmeleri lazım. İlk oyun hikayenin girişi olsa 2. oyunda gelişmesi 3. oyunda ancak sonuç bölümüne geçilir. Hem bir oyunda daha satıp para kazanmak varken.

O zaman demem oki Dying Light 3 hikaye olarak yeni bir evrenle yapcaklarını düşünüyorum, eğer bu dediklerim olmazsa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Katılıyorum,şuan kârını düşünmeden işini tutku ile gerçekten yapmak istediği için yapan geliştirici yok.From Software,Obsidian Entertainment aklıma gelen firmalar bu konuda.

Hocam kyle gece avcısı oldu öyle bir şey imkansız.
ya crane gece avcısı olduda ama şimdi şöyle bişey farkettim crane güneş altında yada uv ile yanınca eski haline dönüyo yani gündüzlere insan geceleri ise avcı evet biraz garip bir şey bende farkındayım

ana zaten crane mavi zehir içiriyo bu ne demek oluyo kyle hem gece avcısı ve sentien volatie vürüsü ile ikiside birleştiriyo vücudunun içinde yani gündezleri crane ana gibi aidenle iletişime gecer ama gece ise saldırıngan biri dönüşür

bide dying light 2 de kimyasal maddeler cranenin dying light 1 deki gece avcısının ikinci mutasyonun üstünde bulunan yeşil rengin nerdeyse bire bir aynısı

Son düzenleme:
Açıkçası birçoğu diyecek ki kyle crane öldü diyecektir büyük ihtimal ile. Her neyse konumuza gecelim. Fark ettiniz mi bilmiyorum ama birçoğu kyle crane öldüğünü düşünmektedir fakat kyle Crane'nin öldüğünü hiçbir zaman onaylamadı, açıkçası the Following'e çıkanı 6 ya da 7 sene olmuş ve açıkçası Tecland'ın bu senelerde kyle Crane'nin öldü diye onaylamadı diye açıkçası bayağı saçma olurdu, madem kyle crane öldüyse neden onaylanmadı? Bence tecland ilerleyen zamanlarda bize bir sürpriz yapacaktır belki de. Hem fark ettiniz mi bilmiyorum ama Dying Light 2'de bu kimyasal maddeler kyle Crane'nin dönüştüğü gece avcısı 2. mutasyonun rengine ne kadar çok benzemekte olduğunu farkındasınız mı orası bilemem, ama bence bunun easter eggs olduğunu düşünmüyorum çünkü bu kimyasal maddeler oyunun hikayesini büyük bir şekilde etkilemekte. Açıkçası kimyasal maddeler bence easter eggs değildir çünkü oyunun hikayesini bağlıyor o. Her neyse, peki ya kyle crane dönüştüğü gece avcısının oldukça vahşi bir şekilde insanları katlediyor mu? Açıkçası biliyorsunuz mu bilmiyorum ama kyle crane Dying Light: The Following'in sonunda, anne ona mavi bir zehir içiriyor kyle crane ve açıkçası o mavi zehir, birisi eğer zombiyse sabahları tekrardan iletişime geçtiği konuşuluyor, fakat gece ise kontrolden çıkıp normal zombi haline dönüyor ve korkunç bir şeye dönüşüyor. Evet arkadaşlar bu arada bununla ilgili devam edeceğim, kyle crane ile ilgili haberimiz ola, her neyse. İyi geceler ve iyi şanslar. Siz ne düşünüyorsunuz?

Kanka kyle crane ölmedi fakat night hunter oldu dediğin gibi ve öyle yaşıyor. bir kere DL1 de 2 son vardı(The Following) biri Kyle Night Hunter oluyordu diğerinde ise Harran'ı bombalıyordu şimdi şöyle birşey var DL 2 de spike'ı görüyorsak ve ölmemişse kesinlikle Kyle Night Hunter olduğu son gerçek.GRE onu dl 2 de bir yere kapattı ve onun üzerinden deneyler yaptılar ve waltz çocuklar üzerinde deney yaparken (benim teorim) kyle Crane'den kan aldılar ve aiden, mia ve birçok çocuğa deneyler yaptılar (aslında waltz mia için yapıyordu çünkü o galiba kanserdi) ve şöylede bir şey var kyle crane night hunter olmadan önce hatırlarsanız (the following) kanalizasyondan çıkarken bambaşka bir yere gitti ve orada hem insanları öldürdü hem de virüsü yaydı bunları da unutmamak lazım. Kısacası net ama net kyle crane gelecek fakat kral night hunter olarak gelecekse gelir ya da GRE onun üzerinde deney yaparken Belki'de kyle Crane'i normal human (insan) formuna dönüştürmüşlerdir bunu kimse bilemez şu anda ama bence net gelecek kyle crane DLC olarak ya da oynanış olarak.https://www.youtube.com/watch?v=ziuNLq_bkns bu videoyu izleyerek daha da şey öğrenebilirsin kardeşim ne zaman yazmak istersen yazabilirsin konu DL2 DL1 olsun olmasın umarım aklındaki soruları çözmüşümdür kardeşim sormak istediğin sorular varsa bana Technopat tan istediğinde yazabilirsin.

Kyle Crane'nin bu seri için umursanmayacak kadar içi boş bir karakter olduğunu düşünüyorum. Ne doğru düzgün bir motivasyonu ne de kişiliği var. Karakterin tek gösterebildiği varlık konuşabiliyor olması. Ana karakterin hiç seslendirilmediği bazı oyunlar var tam oraya uyacak bir tip.
HAYIRDIR LAN KARDEEŞ

Kanka kyle crane ölmedi fakat night hunter oldu dediğin gibi ve öyle yaşıyor. bir kere DL1 de 2 son vardı(The Following) biri Kyle Night Hunter oluyordu diğerinde ise Harran'ı bombalıyordu şimdi şöyle birşey var DL 2 de spike'ı görüyorsak ve ölmemişse kesinlikle Kyle Night Hunter olduğu son gerçek.GRE onu dl 2 de bir yere kapattı ve onun üzerinden deneyler yaptılar ve waltz çocuklar üzerinde deney yaparken (benim teorim) kyle Crane'den kan aldılar ve aiden, mia ve birçok çocuğa deneyler yaptılar (aslında waltz mia için yapıyordu çünkü o galiba kanserdi) ve şöylede bir şey var kyle crane night hunter olmadan önce hatırlarsanız (the following) kanalizasyondan çıkarken bambaşka bir yere gitti ve orada hem insanları öldürdü hem de virüsü yaydı bunları da unutmamak lazım. Kısacası net ama net kyle crane gelecek fakat kral night hunter olarak gelecekse gelir ya da GRE onun üzerinde deney yaparken Belki'de kyle Crane'i normal human (insan) formuna dönüştürmüşlerdir bunu kimse bilemez şu anda ama bence net gelecek kyle crane DLC olarak ya da oynanış olarak.https://www.youtube.com/watch?v=ziuNLq_bkns bu videoyu izleyerek daha da şey öğrenebilirsin kardeşim ne zaman yazmak istersen yazabilirsin konu DL2 DL1 olsun olmasın umarım aklındaki soruları çözmüşümdür kardeşim sormak istediğin sorular varsa bana Technopat tan istediğinde yazabilirsin.

HAYIRDIR LAN KARDEEŞ
DL 2 de çıkan vürüsün cranenin DNAlarından geldiğini düşünüyorum yani açıkcası GRE Cranenin içinde bulunduğu vürüsü kimyasala dönüştürmüş ve kendi şirketine doğuru insanların yanına çağırmış ve onları iyileştirmek yerine enfekte yaptı bu GRE çalışanlar arasında waltz da vardı ve vürüse karşı çağre bulmak için crane üzerinde deneyler yapıyordu ve hastanedeki çoçuklara test yapmaya karar verdi süper insan güçler çoçukların üstünde enjekte ederek harrandaki insanları kurtarmaya çalışıcaktı tabi bunlar waltzın labarotuvarını GRE basmadan önce olucaktı peki asıl soruya gelirsek crane insan olarak mı görcez yoksa bir zombi olarak mı bunun cevabını zaten söylediğim gibi GRE Cranenin içinde bulunduğu vürüsü kimyasala dönüştürmüş bu demek oluyor ki GRE Cranenin DNAlarını alıyor vücudunu içinden ve onu insan formuna geri döndürmüş olabilir ama şu ki GRE Crane esir tutuğunu düşünüyorum çünkü eğer Crane serbest bırakılırsa GRE şirketine daha da zarar verecekti ve bundan sonra hiç bir GRE şikertindan açık olarak sonsuza denk kapalı olarak yok olucaktı işte bundan dolayı Crane DLC 2 de göreceğimizi pek sanmıyorum ( bu benim bir teorimdi )

DL 2 de çıkan vürüsün cranenin DNAlarından geldiğini düşünüyorum yani açıkcası GRE Cranenin içinde bulunduğu vürüsü kimyasala dönüştürmüş ve kendi şirketine doğuru insanların yanına çağırmış ve onları iyileştirmek yerine enfekte yaptı bu GRE çalışanlar arasında waltz da vardı ve vürüse karşı çağre bulmak için crane üzerinde deneyler yapıyordu ve hastanedeki çoçuklara test yapmaya karar verdi süper insan güçler çoçukların üstünde enjekte ederek harrandaki insanları kurtarmaya çalışıcaktı tabi bunlar waltzın labarotuvarını GRE basmadan önce olucaktı peki asıl soruya gelirsek crane insan olarak mı görcez yoksa bir zombi olarak mı bunun cevabını zaten söylediğim gibi GRE Cranenin içinde bulunduğu vürüsü kimyasala dönüştürmüş bu demek oluyor ki GRE Cranenin DNAlarını alıyor vücudunu içinden ve onu insan formuna geri döndürmüş olabilir ama şu ki GRE Crane esir tutuğunu düşünüyorum çünkü eğer Crane serbest bırakılırsa GRE şirketine daha da zarar verecekti ve bundan sonra hiç bir GRE şikertindan açık olarak sonsuza denk kapalı olarak yok olucaktı işte bundan dolayı Crane DLC 2 de göreceğimizi pek sanmıyorum ( bu benim bir teorimdi )
knk senin Steam hesabın varsa versene hem oradan konuşuruz hemde oyun oynarız

Dl 2 de çıkan vürüsün cranenin dnalarından geldiğini düşünüyorum yani açıkçası gre cranenin içinde bulunduğu vürüsü kimyasala dönüştürmüş ve kendi şirketine doğuru insanların yanına çağırmış ve onları iyileştirmek yerine enfekte yaptı bu gre çalışanlar arasında waltz da vardı ve vürüse karşı çare bulmak için crane üzerinde deneyler yapıyordu ve hastanedeki çocuklara test yapmaya karar verdi süper insan güçler çocukların üstünde enjekte ederek harrandaki insanları kurtarmaya çalışacaktı tabii bunlar waltzın labarotuvarını gre basmadan önce olacaktı peki asıl soruya gelirsek crane insan olarak mı göreceğiz yoksa bir zombi olarak mı bunun cevabını zaten söylediğim gibi gre cranenin içinde bulunduğu vürüsü kimyasala dönüştürmüş bu demek oluyor ki gre cranenin DNA'larını alıyor vücudunu içinden ve onu insan formuna geri döndürmüş olabilir ama şu ki gre crane esir tutuğunu düşünüyorum çünkü eğer crane serbest bırakılırsa gre şirketine daha da zarar verecekti ve bundan sonra hiçbir gre şikertindan açık olarak sonsuza denk kapalı olarak yok olacaktı işte bundan dolayı crane DLC 2 de göreceğimizi pek sanmıyorum ( bu benim bir teorimdi )
Ve açıkçası teorin çok doğru her açıdan ve DL1 de ana bize mavi sıvı verdi ve demişti ki "sıvıyı içine çekmek başka sıvıyı içmek ise bambaşka bir şey" Kyle zaten vücudunda virüs vardı anada o şişeyi içirince... Olanları biliyorsunuz.

Ya crane gece avcısı olduda ama şimdi şöyle bir şey fark ettim crane güneş altında ya da UV ile yanınca eski haline dönüyor yani gündüzlere insan geceleri ise avcı evet biraz garip bir şey bende farkındayım.

Ana zaten crane mavi zehir içiriyor bu ne demek oluyor kyle hem gece avcısı ve sentien volatie vürüsü ile ikisi de birleştiriyor vücudunun içinde yani gündezleri crane ana gibi aidenle iletişime gecer ama gece ise saldırıngan biri dönüşür.

Bir de Dying Light 2 de kimyasal maddeler cranenin Dying Light 1'deki gece avcısının ikinci mutasyonun üstünde bulunan yeşil rengin neredeyse bire bir aynısı.

Aynen lan şimdi girdim GFN'den ikisinide videoya aldım aynılar.

knk senin part 2 de profilini buldum konu olarak ve seni ekledim adım Space Core

knk hani ana sabahları insan ya ya Kyle da insansa sabahları??

Son düzenleme:
knk senin Steam hesabın varsa versene hem oradan konuşuruz hemde oyun oynarız

Ve açıkçası teorin çok doğru her açıdan ve DL1 de ana bize mavi sıvı verdi ve demişti ki "sıvıyı içine çekmek başka sıvıyı içmek ise bambaşka bir şey" Kyle zaten vücudunda virüs vardı anada o şişeyi içirince... Olanları biliyorsunuz.

Aynen lan şimdi girdim GFN'den ikisinide videoya aldım aynılar.

knk senin part 2 de profilini buldum konu olarak ve seni ekledim adım Space Core

knk hani ana sabahları insan ya ya Kyle da insansa sabahları??
Ekledim Space Coreydi değil mi

Geri
Yukarı