KZ EDX Pro alınır mı?

OXEALOT

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI H270 GAMING M3
İNTEL İ7-7700K
COOLER MASTER MASTERLIQUID LITE 120
GeForce GTX 1070 GAMING X 8GB
CORSAIR VENGEANCE® LED 16GB
XIGMATEK X-POWER 650W 80PLUS
SANDİSK ULTRA 3D SSD 500GB
SANDİSK ULTRA II 3D SSD 240GB
COOLER MASTER HAF 912 ADVANCE

XİAOMİ REDMİ NOTE 8 PRO
KZ edx Pro almayı düşünüyorum. Bass ağırlıklı şarkılar dinliyorum. Bangood'dan alsam çakma ürün gelebilme ihtimali var mı? Başka kulaklık öneriniz varsa söyleyebilirsiniz.

Alınır. Şu an o kulaklık kulağımdayken yazıyorum bunu. Kulaklık V-Shape yapıda olduğu için daha çok Bass ağırlıklı bir kulaklık fakat eski KZ modellerindeki kadar Bass ağırlığı yok. Bu modelde biraz daha ortayı tutturalım ama Bass'lı olsun demişler. Türkiyede şu an o bütçede rakibi yok. Yurtdışından beklerim diyorsanız daha dengeli ses sunan Moondrop Quarks modeline bakabilirsin. Bangood hakkında maalesef bir bilgim yok ben kzkulaklik.com sitesi üzerinden satın aldım. Sormak istediğini soruları sorabilirsin.

Alınır. Şu an o kulaklık kulağımdayken yazıyorum bunu. Kulaklık V-Shape yapıda olduğu için daha çok Bass ağırlıklı bir kulaklık fakat eski KZ modellerindeki kadar Bass ağırlığı yok. Bu modelde biraz daha ortayı tutturalım ama Bass'lı olsun demişler. Türkiyede şu an o bütçede rakibi yok. Yurtdışından beklerim diyorsanız daha dengeli ses sunan Moondrop Quarks modeline bakabilirsin. Bangood hakkında maalesef bir bilgim yok ben kzkulaklik.com sitesi üzerinden satın aldım. Sormak istediğini soruları sorabilirsin.
Ne kadar süredir kullanıyorsun kulaklığı ve Aliexpress'den alsam ne kadar vergi veririm. Cevabın için teşekkür ederim
Çakma gelmez ama ürün ne kadara geliyor acaba?

Ne kadar süredir kullanıyorsun kulaklığı.
Aşağı yukarı 2-3 ay oldu. Metal müzik dinliyorum genellikle. Metal ve Rock müzikte tizler bazen kulak tırmalıyor fakat EQ ayarıyla onları halledebiliyorsun. Bass ağırlıklı şarkılarda ise gayet iyi iş çıkartıyor ki zaten sen de o tarz dinleyecekmişsin. O halde seçimini bu kulaklıktan yana yapman gayet yerinde bir karar olur. Kulaklığı alınca da inceleme yaparsan harika olur.

Satıcısına bakarsanız puanı yüksek ancak bir güzellik ürünleri satıcısı olarak açılmış, mağazasında yurt dışından olduğunu söylediği onlarca birbiriyle alakasız kategoride ürün var.
Tekrar ediyorum, 30 liranın lafını yapmayın, kzkulaklık websitesinden alın, hem siz üzülüp uğraşmayın hem de başınız ağrımasın.

Aşağı yukarı 2-3 ay oldu. Metal müzik dinliyorum genellikle. Metal ve rock müzikte tizler bazen kulak tırmalıyor fakat EQ ayarıyla onları halledebiliyorsun. Bass ağırlıklı şarkılarda ise gayet iyi iş çıkartıyor ki zaten sen de o tarz dinleyecekmişsin. O halde seçimini bu kulaklıktan yana yapman gayet yerinde bir karar olur. Kulaklığı alınca da inceleme yaparsan harika olur.

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın fakat ben de rock-metal için KZ edx Pro sipariş ettim. Kulak tırmalamasını nasıl hallettiniz anlatma şansınız var mı?

Geri
Yukarı