KZ Kulaklıklar nasıl?

KZ kulaklık kullanan var mı? Kalitesi nasıl? KZ ATR Super Bass Kulak İçi Kulaklık kulaklığı almayı düşünüyorum. Önceden KZ marka kulaklık kullanan varsa yardımcı olabilir mi?
KZ markaları iyi diye duymuştum. Ama ATR modeli diğerlerine göre biraz daha düşük performanslı diye biliyorum. ZST modeline bakabilirsin. Bir yakınım kullanıyordu. Çok iyiydi.

Aslında normal kutu içinden çıkan kulaklıklardan biraz daha iyi olması yeterli, benim için önemli olan kısmı malzeme kalitesi iyi olsun günlük kullanımda işimi görsün ayrıca normal kulaklıklar kulağımdan düşüyordu o yüzden kz serisine bakmayı düşündüm.

KZ ZS 6 ve 5 kullanıyorum. Tizler fazla gelebilir yeni alınca ama oturunca gayet iyi. Sahnesi baya baya geniş ve basları üzerinden çıkan kulaklık silikonları ile tatmin etmeyebilir. Akıllı kulaklık uçlarını alıp ve gümüş kablo ile çok çok daha iyi performans alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı