Futbolda nasıl gelişilir?

AMİN5665

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle en takıntılı olduğum şey sınıfdakilerin beni zayıf olarak görüb hiç şans vermemeleri. Neyse. Yaşım 12.hızım orta seviye denilebilir. Hızlı yorulurum ama 1 dakikaya falan enerjimi toplarım. Ortalama her 10 çalımdan 5-6 tanesini yerim. Şutum iyi denilebilir. Serbest vuruş veya faullerde direk kaleye vursam yüzde 70-80 gol olur. İyi orta açamam. Paslarım normal denilebilir. İyi çalım atarım. İyi ve etkili kafa vuruşum var. Orta sahada ve forvet oynarım çok zaman. Mahalle ortamında iyiyim. Yani futbolu genel olarak mahallede oynarım. Ama okulda 1 top için 30 kişi geliyor ve bazen kaleci kornere geliyor. Haliyle bu ortamda oynayamıyorum. Heyecanlanıyorum. Ama mahallede bunun tam aksi. Nasıl veya ne kadar süreye gelişebilirim?

Öncelikle en takıntılı olduğum şey sınıfdakilerin beni zayıf olarak görüb hiç şans vermemeleri. Neyse. Yaşım 12.hızım orta seviye denilebilir. Hızlı yorulurum ama 1 dakikaya falan enerjimi toplarım. Ortalama her 10 çalımdan 5-6 tanesini yerim. Şutum iyi denilebilir. Serbest vuruş veya faullerde direk kaleye vursam yüzde 70-80 gol olur. İyi orta açamam. Paslarım normal denilebilir. İyi çalım atarım. İyi ve etkili kafa vuruşum var. Orta sahada ve forvet oynarım çok zaman. Mahalle ortamında iyiyim. Yani futbolu genel olarak mahallede oynarım. Ama okulda 1 top için 30 kişi geliyor ve bazen kaleci kornere geliyor. Haliyle bu ortamda oynayamıyorum. Heyecanlanıyorum. Ama mahallede bunun tam aksi. Nasıl veya ne kadar süreye kendimi gelişebilirim?

Kesinlikle futbol kulübüne gidin bende gidiyorum hangi şehirde oldunuğunuzu bilmiyorum gençler birliği PSG altyapısı veya altın ordu onun yerine yeşil marmaris ya da marmaris belediye spor.

Okulda kalabalık ortamda o barbarların arasından sıyrılmak için doğuştan yetenekli olmak gerek.
Futbol oynanmıyor resmen :D.

Evet. Bir de 2 kişi çıkmış diyor ben öyleyim böyleyim 3 defa boş kaleye denk gelib vuramadılar.

Aynen öyle benim belki yeteneğim var ama bilmiyorum :D

Dershaneden kaçamak yapın ya da her gün mü dershane var onun olmadığı günler vardır illaki futbol okulu.

Haftada 3 kere oluyor ve tam dershane saatiyle eyni saatte. Ailemde dersine para verdim. Futbolcu olmayım için baskı yapıyorlar. Oku diyorlar. Ama derslerimde iyi.

Son düzenleme:
Okulda oynanan futbol bambaşka karnıma tekme yememe rağmen faul yok devam demişlerdi. Gelişmek adına altyapılara gidebilirsiniz en iyi gelişmenize o yararı olur.

Evet. Bir de 2 kişi çıkmış diyor ben öyleyim böyleyim 3 defa boş kaleye denk gelib vuramadılar.

Haftada 3 kere oluyor ve tam dershane saatiyle eyni saatte. Ailemde dersine para verdim. Futbolcu olmamam için baskı yapıyorlar. Oku diyorlar. Ama derslerimde iyi.

O zaman bu işi hobisine yap bende öyle mesela bende bilgiisyar mühendisliği oluyorum

Haftada 3 kere oluyor ve tam dershane saatiyle eyni saatte. Ailemde dersine para verdim. Futbolcu olmamam için baskı yapıyorlar. Oku diyorlar. Ama derslerimde iyi.

Boş zamanlarınızda topunuz varsa kendiniz antrenman yapabilirsiniz etkisi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı