KZ pr-1 Hi-Res ile KZ AZ09 Pro Bluetooth nasıldır?

Müzik anlamında üretici değilsen planar manyetik sürücülü kulaklık önermem bass konusunda üzer monütör kulaklığı gibi bişey.
Atmış olduğun üründe o kulaklığı beslemeye bilir vasat bir performans alırsın.
Kablolu kullanırım dersen telefonun ses çıkışına güveniyorsan al yoksa USB DACAMP' a ihtiyacın olabilir.
Kz kulaklıklarında diğer modellerini önermem zaten.
Audio technica, sennheiser, denon, Sony gibi üreticilerin ürünlerine bakmanı tavsiye ederim.

Adaptör ile illa kullanacam diyorsan bunları yüksek çözünürlük için alıyorsun henüz kayıpsız ses dosyalarını data kaybı olmadan iletebilecek bir kablosuz kodek yok.

Müzik anlamında üretici değilsen planar manyetik sürücülü kulaklık önermem bass konusunda üzer monitör kulaklığı gibi bir şey.
Atmış olduğun üründe o kulaklığı beslemeyebilir vasat bir performans alırsın.
Kablolu kullanırım dersen telefonun ses çıkışına güveniyorsan al yoksa USB Dacamp'a ihtiyacın olabilir.
KZ kulaklıklarında diğer modellerini önermem zaten.
Audio Technica, Sennheiser, denon, Sony gibi üreticilerin ürünlerine bakmanı tavsiye ederim.

Adaptör ile illa kullanacağım diyorsan bunları yüksek çözünürlük için alıyorsun henüz kayıpsız ses dosyalarını data kaybı olmadan iletebilecek bir kablosuz kodek yok.

Zaten isteğim monitör kulaklığı almak müzik olarak üretmek için ve ayrıca günlük kullanım için onun dışında Anker Q45'i önerdiler o nasıl.

Zaten isteğim monitör kulaklığı almak müzik olarak üretmek için ve ayrıca günlük kullanım için onun dışında Anker Q45'i önerdiler o nasıl.
Müzik üretimi için kablosuz adaptör yerine USB dac amp almanı öneririm. İbosso ve fiio ürünleri genelde güzeller.

Anket Hafif bass tarafına kayan bir karakteri var ürettikleri ürünlerinin. Malzeme kalitesi ve genel performans anlamında ortalama üzerinde bir ürünleri var fiyat bandlarında f/p diyebilirim.
Kafa üstü için bütçen nedir ?

Müzik üretimi için kablosuz adaptör yerine USB dac amp almanı öneririm. İbosso ve fiio ürünleri genelde güzeller.

Anket Hafif bass tarafına kayan bir karakteri var ürettikleri ürünlerinin. Malzeme kalitesi ve genel performans anlamında ortalama üzerinde bir ürünleri var fiyat bandlarında f/p diyebilirim.
Kafa üstü için bütçen nedir ?
Şöyle diyeyim maalesef ki fazla bir bütçem yok 4000TL gibi bir bütçem var.

Birebir kullanmadım bu yüzden bişey diyemem.
Sanırım sürücü falan Q30-Q35 ile aynı BT sürümü falan yeni ve ANC konusunda iyileşirmeler var gibi.
Q30 deneyimlemiştim bir ara güzel bir kulaklıkdı fiyat bandındakilere göre.
Normalde Philips ve Sony ürünlerinden öneririm de ürünleri aşırı pahalılaşmış :/

Anker Q45 alınabilir günlük kullanım amacıyla memnun eder. Q30 mesela memnun ediyordu günlük kullanım amacıyla falan ANC de iyiydi.

Birebir kullanmadım bu yüzden bişey diyemem.
Sanırım sürücü falan Q30-Q35 ile aynı BT sürümü falan yeni ve ANC konusunda iyileşirmeler var gibi.
Q30 deneyimlemiştim bir ara güzel bir kulaklıkdı fiyat bandındakilere göre.
Normalde Philips ve Sony ürünlerinden öneririm de ürünleri aşırı pahalılaşmış :/

Anker Q45 alınabilir günlük kullanım amacıyla memnun eder. Q30 mesela memnun ediyordu günlük kullanım amacıyla falan ANC de iyiydi.
Peki amfi performansı nasıldır sizce bir inceleme kanalının kullandığını gördüm.

Kayıt alacaksın da şuan sanırım çok yüksek çözünürlüklere ihtiyacın olmaz ileride bakarsın.
Eğer bilgisayarda kullanacaksan kulaklığı besler bilgisayar sorun olmaz ben dac mevzusunu telefon gibi cihazlar için dedim bilgisayar falan rahatlıkla besler. Zaten bilgisayarda 24 bit müzikleri oynatabiliyor her türlü işini görür.

Amfi derken o kablosuz aparatı mı kasdediyordun ?
Besleyip beslemeyeceği konusunda emin değilim kullanan kişiler olumlu dönüş yaptıysa kullanabilirsin ama bitrare anlamında data kaybı yaşatır yine de kullanmak istersen kullanılabilir günlük amaçla de ben kullanmazdım kablosuz ürünler hala yetersiz bir hifi dinleyici açışından.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı