KZ SK10 vs KZ SK10 Pro vs AirPods Pro 2. nesil

KeremSongur

Hectopat
Daha fazla  
KZ SK10 almayı planlarken yorumlarında Bluetooth ile alakalı problemleri olduğunu gördüm, Pro modelinde bu mevcut mu bilemiyorum ama Bluetooth'un uzak mesafelerde kopmaması benim için önemli. Abimin AirPods Pro 2. nesil versiyonu olduğu için deneyimleme şansım oldu ve ses kalitesine hayran oldum arkadaki en kısık sesi bile fark ettirmesi beni çok etkiledi ama telefon modelim iPhone olmadığı için kullanamayacağım özelliklerle dolu olan bir cihaza 5400TL civarı bir fiyat ödemek istemiyorum. Eğer önerebileceğiniz başka bir model varsa benim için;
Ses kalitesi yüksek olmalı ve kendi seside yüksek olmalı, her türlü müziği dinlerim ama bassları iyi olursa mükemmel olur sadece bass odaklı istemiyorum dediğim gibi her türlü müziği dinlerim.
Pasif gürültü engellemesi iyi olursa sevinirim, bütçem maksimum 5k-6k civarı. F/P olmasına bir şey demem ama F/P diye gidip 600TL bunun sesi çok çıkıyor bundan al demeyin.
Ergonomisi iyi olmalı, bazı Xiaomi'nin kulaklıklarını denedim ve sadece içindeki silikon kulağıma oturduğu için kolaylıkla düşüyordu AirPods Pro'da bununla karşılaşmadım.
Oyun oynamak için almıyorum müzik dinlemek için alıyorum ama film izlerken ve oyun oynarken de tepki süresini hissetmemek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı