Sennheiser CX True Wireless vs KZ SK10 Pro

Pro fiyatına değmez. Samsung 360 gibi bir şey var kulaklık deneyimini arttırıyor S9+ kullandığım için deneyemedim ama yakın bir süreçte yazılım atıp o uygulama ile kullanmak istiyorum.

Epey ANC yok diyor doğru ise CX TWS alınmaz.
Hocam biraz hortlatıyorum lakin sizden fikir almak istiyorum. 2500TL civarına alabileceğim en iyi ürün nedir şuan? Telefonum Galaxy S21. Geçenlerde bluetooth olsun diye aldığım Xiaominin 500lük dandik bir kulaklığı beni müzikten soğuttu yeni bir şey arıyorum.

Yüksek ses veriyor mu? JBL C100 de genel olarak yüksek sesli müzik dinlerdim ve yeter diyebileceğim türlerdendi, bass Boost modu var Sennheiser'de bu etki eder mi bilmiyorum yüksek ses için yorumunuz nedir? Ve sürücü mm'sinin düşük olması çok büyük etki eder mi, genel olarak bu fiyattaki kulaklıkların sürücülerinin Mm'si yüksek oluyor.
IEM'ler genellikle hassasiyeti yüksek kulaklardır, kötü bir DAC'e taksan bile sesi yüksek çıkar. Ama yine de yüksek dinlemeyin ve yüksek seviye kulaklık seçecekseniz DAC'ten kaçınmayın.

Hocam biraz hortlatıyorum lakin sizden fikir almak istiyorum. 2500TL civarına alabileceğim en iyi ürün nedir şuan? Telefonum Galaxy S21. Geçenlerde bluetooth olsun diye aldığım Xiaominin 500lük dandik bir kulaklığı beni müzikten soğuttu yeni bir şey arıyorum.
ben jbl c100s den geçtim samsung buds 2 ses kalitesi beni hiçbir türlü tatmin etmedi ben de 300 tlye samsung'un orjinal 3.5mm to type c kablosunu aldım onunla kullanıyorum gayet iyileşti şuan ses kalitesi telefonum s22

anc de hiçbir işe yaramıyor bu arada kullanmıyorum bile zaten orta seviyenin az daha üstünde dinliyorsanız dışarının sesini otomatik olarak almamaya başlıyosunuz o yüzden anc'ye de çok takılmayın sennheiser kulaklığı nasıldır bilmiyorum ama samsung buds 2 yi asla önermiyorum anc konusuna da çok takılmadan alın alacağınız kulaklığı

Huawei Freebuds 5i veya pro modellerine bakabilirsin.

ben jbl c100s den geçtim samsung buds 2 ses kalitesi beni hiçbir türlü tatmin etmedi ben de 300 tlye samsung'un orjinal 3.5mm to type c kablosunu aldım onunla kullanıyorum gayet iyileşti şuan ses kalitesi telefonum s22

anc de hiçbir işe yaramıyor bu arada kullanmıyorum bile zaten orta seviyenin az daha üstünde dinliyorsanız dışarının sesini otomatik olarak almamaya başlıyosunuz o yüzden anc'ye de çok takılmayın sennheiser kulaklığı nasıldır bilmiyorum ama samsung buds 2 yi asla önermiyorum anc konusuna da çok takılmadan alın alacağınız kulaklığı

Teşekkür ederim hocam zaman ayırdığınız için. Sennheiser'i aldım gayet memmunum şuan. Dediğiniz gibi pasif engellemesi gayet yeterli oluıyor zaten, ses kalitesi de gayet iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı