Çözüldü KZ-SZ3 iyi midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ege Altunay

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar cumartesi günü bir adet KZ-ZS3 1dd sipariş verdim. Sizce hata mı yapmışım? Deneyimleriniz nelerdir?
Noise-cancelling olduğu için tercih ettim. Online ders için iyi olacağını düşündüm.

Ürünün linki:Link

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kardeşim kullanıyor, ben de KZ-ED12 kullanıyorum, ikimiz de oldukça memnunuz, pek bilinmeyen bir marka olsa bile oldukça kaliteli benim gözümde, ses kalitesi gayet iyi, mikrofonu da şu an iş görüyor benim için. Bence iyi bir seçim yapmışsınız.
Kardeşim kullanıyor, ben de KZ-ED12 kullanıyorum, ikimiz de oldukça memnunuz, pek bilinmeyen bir marka olsa bile oldukça kaliteli benim gözümde, ses kalitesi gayet iyi, mikrofonu da şu an iş görüyor benim için. Bence iyi bir seçim yapmışsınız.

Çözüm
Gürültü engellemesi nasıldı bu arada?

Geri
Yukarı