KZ ZSE mi? Yoksa KZ ED Special Edition mı?

Hangisi bana daha uygun ?

• Oy verenlerin toplamı
    10
Daha fazla  
KZ ZSE Linki:

KZ ED Special Edition Linki:

Açıkcası KZ ZSE'yi daha çok beğendim çift sürücü yüksek frekans ve benzeri şeylerden fakat sağlamlık benim için önemli, yani 1 ay 2 ay kullanırım bozulabilir bunun gibi şeyler istemiyorum. Genel olarak kulaklıktan istediklerim bu fiyata göre en üst müzik deneyimi ve sağlamlık görünüş pek önemli değil bu iki faktör benim için çok önemli. Öneri ve görüşlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alttaki ürün KZ Special Edition çok uzun süredir elimde ve o kadar bükülme ezilmeye karşı kırılmadı bozulmadı. Diğeri için yorum yapamam almadım kullanmadım. Ama alttaki gerek ses gerek kalite anlamında fiyatının çok çok üstünde.

Peki ses olarak aralarında çok fark var mıdır ? Yada sağlamlık açısından
Sanırım KZ ZSE'nin kronik bir problemi varmış izlediğim bir kaç videodan öğrendim sanırım ses bir süre sonra birinden fazla diğerinden az geliyormuş

KZ ZS3, ZST ve special edition kullanmış biri olarak ZS3 ile ZST arasında pek fark yok. Ama 3 kulaklık gayet kaliteli ve alınabilir.

Son düzenleme:
Kardeşim ben daha önce ed12 kullandım gearbestte gayet uygun alabilirsin ama şu an ben zse alacağım çünkü yeni model ve special edition dediğin kulaklık zse ile yarışamaz zseye göre daha alt segmentte kalıyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı